Beykoz’da resmi Bayramlaşma 2. gün

  • Güncelleme: 03.10.2014 00:11
  • Okunma: 5624 kez
  • Yorum: 0
Beykoz Belediye personeli sevgi, kardeşlik, paylaşma ve bereketin yaşandığı Kurban Bayramı vesilesiyle düzenlenen bayramlaşma programında bir araya geldi, belediye personeli bayram coşkusunu ve sevincini yaşadı.
Beykoz’da resmi Bayramlaşma 2. gün

Belediye iç avlusunda tertip edilen bayramlaşma töreninde Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, başkan yardımcıları, sendika başkanları, danışmanlar, birim müdürleri ve belediye çalışanları bir araya gelerek bir birleriyle bayramlaştı.  

Vatandaşlarla Bayramlaşma 2. Gün  

Başkan Çelikbilek, konuşmasında “Öncelikle Kurban Bayramınızın vatanımıza milletimize hayırlar getirmesini diliyorum. Bayramın 2. Günü yine belediye meydanında sizlerle, vatandaşlarımızla bayramlaşma törenimiz var, hepinizi bekliyoruz. Şimdiden size iyi bayramlar diliyorum. Yarın çok güzel bir gün.  Duaların çok makbul olduğu, Hacda bulunan, Arafat’taki insanlarla aynı vakitte duaların kabul edildiği, manevi zenginliği olan tüm dünyadaki inananların arefe günü. Allah ibadetlerinizi kabul etsin. Bu bayram süresince rahatsız olanlara Allah’tan şifalar dilerim. Rabbimizden Bayramın, bütün ülkeye dünyaya barış, huzur ve esenlik getirmesini diliyoruz. Ailelerinize güzellik gelsin. Evinize sağlık, bereket gelsin.” diye konuştu.

Başkan Çelikbilek,  bayramda son zamanlarda artan kazalar nedeniyle şehir dışına çıkan vatandaşlara trafikte dikkatli olun uyarısı yaptı. Konuşmanın ardından Başkan Çelikbilek, belediye personeliyle tek tek bayramlaştıktan sonra personele bayram hediyesi olarak lokum ve gülsuyu dağıttı.

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz