Yaşam

Beykoz’da Ramazan Gazetecilere ‘ödül’ oldu

Beykoz’da Ramazan Gazetecilere ‘ödül’ oldu
2014.07.25 00:00
| | |
31037

Foto galeri Video galeri

Beykoz Belediyesi tarafından düzenlenen 'Gazeteci Gözüyle Ramazan' başlıklı fotoğraf yarışması tamamlandı.

Yarışmada Kenan Gürbüz birinci, İsmail Coşkun ikinci ve Osman Sağırlı üçüncü oldu. Dost Beykoz'a özel açıklamalarda bulunan ve Ramazan'da iftar kuyruğundaki bir vatandaşın yemek aldığı anı yakalayarak birinci olan Kenan Gürbüz, "Fotoğrafı 2011 yılında Muğla'da çektim. Vatandaşların yemek aldığı sırada fotoğraflarını çekerken, yaşlıca bir vatandaşın gülümseyerek yemek aldığı anı ölümsüzleştirdim. 1991 yılından bu yana gazetecilik yapıyorum ve 2 yıl öncesine kadar da Anadolu Ajansı'nda çalışıyordum. Şu an A Haber ve Sabah Gazetesi'nin Muğla temsilciliğini yapıyorum" dedi. Öte yandan mansiyon ödülünün 'Benim yarışmalarla herhangi bir işim olmaz!' diye kendine özel sayfada ilanda bulunan Emrah Gürel'in alması garip karşılandı.

İBB Koru Sosyal Tesisleri'nde gerçekleştirilen ödül törenine, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Yardımcısı Hanefi Dilmaç, Muhtarlar Derneği Başkanı Hüsnü Kolcu, Beykoz Müftüsü Hüseyin Demirtaş ve gazeteciler katıldı. Ödül töreninde bir konuşma yapan Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, 24 Temmuz Basın Bayramı'nda böylesi bir yarışma düzenlemeye, Ramazan ayının ilham verdiğini söyledi. Jüri özel ödülünün Gazze'de görev yapan tüm gazeteciler adına Star TV İstihbarat Şefi Muharrem Çağlar'a verildiği gecede, şu isimler ödüle layık görüldü.

Birinci: Kenan Gürbüz (A Haber, Sabah Gazetesi)

İkinci: İsmail Coşkun (İhlâs Haber Ajansı)

Üçüncü: Osman Sağırlı (Türkiye Gazetesi)

Mansiyon

Taner Yener  (Doğan Haber Ajansı)

Metin Arabacı (Sabah Gazetesi)

Yalçın Bel (Sözcü Gazetesi)

Atılgan Özdil (Anadolu Ajansı)

Ayşe Çakmak (Taka Gazetesi)

Gürhan Demirtaş (Flash Haber)

Berk Özkan (Anadolu Ajansı)

Emrah Gürel (AP-Associated Press)

Fatih Ulaş (Sabah Gazetesi)

Yunus Mermertaş (Karadeniz Gazetesi)

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Belediyesi, Ramazan, Foto, Yarışma, Yücel Çelikbilek, Kenan Gürbüz, A Haber, İsmail Coşkun, İhlas haber Ajansı, Osman Sağırlı, Türkiye Gazetesi

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"