Beykoz’da ramazan etkinlikleri sona erdi

  • 0
  • 6989
Beykoz’da ramazan etkinlikleri sona erdi
Beykoz’da ramazan etkinlikleri sona erdi

Alişan, Beykoz Belediyesi'nin düzenlediği etkinlikler kapsamında Beykozlu hayranlarıyla buluştu.

Ramazanın son sahuru öncesi konsere gelen Beykozlular, Alişan'ın söylediği şarkılarla keyifli anlar yaşadı.

Beykoz sahilinde kurulu etkinlik alanında sahneye çıkan Alişan, repertuarında, geçmişten bugüne söylediği şarkılarının yanı sıra sanatçı dostlarının şarkılarına yer verdi. Ünlü şarkıcının söylediği parçalara Beykozlular eşlik etti.

Alişan, kendisini izlemek için ön sıralara kadar gelen otizmli bir kişiyi sahneye çıkardı. Otizmli Soner, Alişan ile birlikte sahnede göbek attı.

Ramazan'ın dolu dolu geçtiğini belirten 15 Temmuz gazisi Safiye Bayat, "Ramazan programlarıyla dolu, yoğun bir Ramazan geçirdik. Burada da kendi yöremize ait şeyleri gördük. Burada insan kendini bulup, kendini buraya ait hissedebiliyor. Allah bize daha nice Ramazanlara güzelliklerle ve hoşgörüyle erdirsin, Ramazan Bayramımızı da en güzel şekilde yaşamamızı nasip etsin" şeklinde konuştu.

Ramazan etkinlik alanındaki stantta Beykozlulara hizmet verdiklerini belirten Orhan Akyurt, "Bu alan, konserlerin ve söyleşilerin olduğu akşamlar çok kalabalık oluyordu. Ben de Ramazan boyunca burada stanttaydım. Bu yüzden iftarımızı burada dernek başkanlarıyla birlikte açtık. Gayet güzel bir ortam oldu" dedi.

Konserde keyifli vakit geçirdiğini belirten Nurhayat Eren, Alişan'ı getirdiği için Beykoz Belediyesi'ne teşekkür etti. 13 yaşındaki Melisa Çoğalak ise Alişan'ı çok sevdiğini ve konserde çok eğlendiğini söyledi.

Haber Merkezi

Akıl tutulması ve aklı etkileyen faktörler
Önceki Akıl tutulması ve aklı etkileyen faktörler
Beykoz elektrik kesintileri (27 Eylül 2023)
Sonraki Beykoz elektrik kesintileri (27 Eylül 2023)
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz