Beykoz'da piknik sezonu açıldı.

  • 0
  • 9856
Beykoz'da piknik sezonu açıldı.
Beykoz'da piknik sezonu açıldı.
Beykoz'da piknik sezonu açıldı.

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, piknik sezonunun başlamasıyla birlikte hemşehri derneklerinin düzenlediği programlara katıldı.

Her fırsatta vatandaşların çeşitli kesimleriyle bir araya gelen Başkan Çelikbilek, haftasonları ise, yine merkezi Beykoz’da bulunan hemşehri derneklerinin düzenledikleri pikniklere katılarak vatandaşlarla sohbet etti.

İlk olarak Mesudiye Yağmurlar Köyü Derneği’nin Değirmendere’de düzenlediği piknik ve ‘Keşkek Günü’ne katılan Başkan Çelikbilek daha sonra Kastamonu İli Bozkurt İlçesi Koşma Pınar Köyü Derneği’nin Çavuşbaşı Neydi Deve Geçidi’nde,  Kastamonu Ambarcılar Köyü Derneği’nin ise Paşamandıra’da düzenlediği geleneksel piknik programlarında Beykozlu hemşehrilerini yalnız bırakmadı.

Dernek yönetimleri kendilerini iyi ve kötü zamanlarda yalnız bırakmadığı  için Başkan Çelikbilek’e teşekkür ederek, yöresel ikramlarda bulundular.

Seçim süreci ile birlikte yoğun bir dönem yaşadıklarını ve vatandaşlarla bir arada   olmaktan büyük memnuniyet duyduğunu belirten Başkan Çelikbilek, “Beykoz 81 ilden vatandaşların yaşadığı bir ilçe. Bir taraftan renkli, zengin kültürel yapısıyla hızla gelişirken diğer taraftan vatandaşlarımızın da desteğiyle ortak sıkıntılarımızı ve sorunlarımızı çözme aşamasına getirdik. İlçemizdeki sivil toplum kuruluşlarıyla her dönem ve her fırsatta bir arada olmaya çalıştık. Yaptığımız hizmetlerde onların da görüşlerine başvurduk. Çayır festivali gibi programlarla ortak etkinlikler düzenledik. Seçimden seçime değil, her yıl mutlaka dernek ziyareti yapmayı hedefledik. Bizlere her zaman destek olan, yanımızda olan sivil toplum kuruluşlarının yönetim ve üyelerine teşekkür ediyorum”dedi.

Haber Merkezi

A. Raif ÖZTÜRK
Önceki A. Raif ÖZTÜRK
Beykoz Nöbetçi Eczaneler Haziran 2024
Sonraki Beykoz Nöbetçi Eczaneler Haziran 2024
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz