Beykoz'da parmak izi bırakmadan 60 bin TL’lik hırsızlık

  • 28.10.2021 19:21
  • Güncelleme: 28.10.2021 19:25
  • Okunma: 3919 kez
  • Yorum: 0
Beykoz Rüzgarlıbahçe Mahallesi’nde motosikletli 2 şahıs Porshe marka otomobilin 60 bin liralık farlarını 30 saniyede çaldı, o anlar kameraya yansıdı.
Beykoz'da parmak izi bırakmadan 60 bin TL’lik hırsızlık

Rüzgarlıbahçe Mahallesi’ndeki bir oto galerinin açık alanında bulunan Porshe marka otomobilin farları 2 hırsız tarafından 30 saniyede çalındı.

Olay yerine geldikleri motosikletle yeniden bölgeyi terk eden hırsızların yakalanması için Beykoz İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri çalışma başlattı.

Galeri çalışanlarından Ömür Özcan sabah geldiğinde otomobilin farlarının sökülmüş olduğunu fark etmesi üzerine Beykoz İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerine durumu bildirdi.

İncelemeye alınan kamera görüntüleri sonrası gece 03.00 sularında aracın 2 farının söküldüğünü ve motosikletli iki kişinin galerinin önüne geldiğini gördüklerini anlatan Özcan, şunları söyledi:

“Yaklaşık 30 saniye sürüyor sökmeleri. Karşıdaki taksi durağındaki arkadaş hırsızlığı fark etmiş ama çok kısa sürdüğü için farı alıp gitmişler. Aynı gece başka bir arkadaşın da aynı şekilde farlarını sökmüşler. Değeri 60 bin lira civarında. Parmak izi de bırakmamışlar. Daha önce de keşif yapmışlar"

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz