Son Dakika

Beykoz'da park yeri kavgasına 5 yıl 6 ay

Beykoz'da park yeri kavgasına 5 yıl 6 ay
05.02.2019 14:32
| | |
4707

Beykoz'da park yeri nedeniyle tartıştığı Hüseyin Aktürk'ü bıçakla yaralayan Mehmet Ali Sadıkoğlu 5 yıl 6 ay 15 gün hapis cezasına çarptırıldı.

Beykoz'da, para vermek istemeyen vatandaşın arabasının camını kırarak tehdit etti. Önce yumruk ve tekmeyle saldırdı sonrasında eline aldığı bıçakla araç sahibini ayağından defalarca bıçakladı.

Bacağından bıçaklanan sürücü kaçarak bir döviz bürosuna sığındı. Ancak değnekçi peşini bırakmadı. Saldırı döviz bürosu içinde de sürdü. Döviz bürosundaki saldırı da dakikalarca sürdü. Çevredekileri araya girmek istese de başarılı olamadı. Bu sırada saldırıya uğrayan kişinin karısı da olay yerine geldi.

Yakındaki bir iş yerinde çalıştığı belirtilen kadın, eşini kanlar içinde görünce şoka girdi. Saldırgan çevredekileri de bıçakla tehdit etti. Yoldan geçen bir kadın uzun süre saldırganı ikna etmeye çalıştı. Saldırgan uzaklaştıktan sonra da o kadın yaralının yardımına koştu. 

Yaşanan olayın ardından kaçan saldırganı yakalayabilmek için polis geniş çaplı operasyon başlattı. Yakalanan saldırgan Mehmet Ali Sadıkoğlu, "silahla kasten yaralama" ve "silahla tehdit" suçlarından 9 yıl 6 aya kadar yargılandığı davanın ilk celsesinde tahliye edildi. Tahliye kararına Beykoz Cumhuriyet Başsavcılığı itiraz etti. Yargılanmasına devam edilen sanık 5 yıl 6 ay 15 gün hapis cezasına çarptırıldı.

Haber Merkezi

 

Anahtar Kelimeler: Son Dakika Beykoz Haberleri, Mehmet Ali Sadıkoğlu, Park Yeri, Kavga, Hüseyin Aktürk

reklam
2 Yorum
Abuzeeya06.02.2019 10:20:55

İlk mahkemede tahliye veren hakime suç duyurusunda bulunuldu mu

sezer06.02.2019 00:02:41

yuh artık 5 yıl nedir lan öldürmeye teşebbüz iskence tehtit yok yok 5 yıl yazıklar olsun senin adaletine

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"