Kültür

Beykoz'da Orduluların gücünü göstereceğiz

Beykoz'da Orduluların gücünü göstereceğiz
14.01.2019 12:04
| | |
4289

Beykoz'da faaliyet gösteren Ordu Dernekleri biraraya geldi. Toplantıdan birlik beraberlik mesajı çıktı.

Kongre sonrası yapılan yeni yönetim kurulu ile Sezai Biçer başkanlığında gençleşen yönetim kadrosu ile  çalışmalarını sürdüren Beykozlu Ordulular Derneği Beykoz'da bulunan Ordu Dernekleri ile bir araya gelerek istişare toplantılarını sürdürüyor.

Kavacıkta bulunan dernek merkezinde düzenlenen istişare toplantısında Beykoz Mesudiyeliler Derneği, Mesudiyeli İş Adamları Derneği ve Beykoz Ordulular Derneği bir araya geldi.

Toplantıya Mesudiyeli İş Adamları Derneği Coşkun Delice ve Yönetim Kurulu, Beykoz Mesudiyeliler Derneği  Başkanı Hakan Aydemir ve Yönetim Kurulu, Beykozlu Ordulular Derneği Başkanı Sezayi Biçer, Başkan Yardımcıları Aydın Okumuş, Masum Ustabaşı ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Toplantı sonrası açıklama yapan Beykoz Ordulular Derneği Başkanı Sezayi Biçer, "Kongre zamanı söylediğim gibi amacımız Beykoz'da birlik beraberliği sağlamaktı. Bunun için de Beykoz'da bulunan derneklerimiz ile istişare toplantılarında bir araya gelmeye devam ediyoruz, Beykoz'da Orduluların gücünü her kulvarda göstereceğiz." dedi.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Ordulular Derneği, Sezayi Biçer

reklam
1 Yorum
burhanettin Özdemir15.01.2019 10:05:38

sezai kadar içten pazarlıklı çıkarcı arkadan iş çeviren hain olmanın kıyılarından hiç ayrılmayan bir isim daha yoktur beykoz da ya da dur vardır Gaşıtoğlu! gerçi sezainin kimin peşinde gezdiği de belli değil mi zaten

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"