Beykoz'da Ordu Mesudiye ele ele

  • Güncelleme: 15.03.2016 09:25
  • Okunma: 5253 kez
  • Yorum: 0
Beykoz'da yeniden kurulan Mesudiyeliler Derneği; Başkan ve yöneticileri, Ordulular Derneği'ni ziyaret etti.
Beykoz'da Ordu Mesudiye ele ele

Beykoz'da yeniden kurulan Mesudiyeliler Derneği; Başkan ve yöneticileri, Ordulular Derneği'ni ziyaret etti.

Merkezi Kavacık’ta bulunan Beykozlu Ordulular Derneği'nin ev sahibi olduğu  ziyarette, Mesudiyelileri; Dernek Başkanı Özkan Ayduğan, Başkan Yardımcıları Av. Yüksel Baki, Kemalettin Erkan, Ercan Kaya ve İlhan Okumuş ağırladı.

Mesudiyeliler ekibinde ise; Dernek Başkan Halim Okutan, Başkan Yardımcısı Sefai Uzunyurt ve diğer yönetim kurulu üyeleri yer aldı.

Ordulular Derneği Başkanı Özkan Ayduğan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, faaliyetleri hakkında bilgi verdi.

Konuşmasına, yeni kurulan Mesudiyeliler Derneği yöneticilerine başarılar dileyerek başlayan Ayduğan, "STK'lar kendi yörelerine ve kendi yaşadıkları yörelere  hizmetle mükelleftirler, dışarıdan yada herhangi bir kurum yada kuruluştan yapılacak olan olumsuz eleştirilere yapmış oldukları yada yapacak oldukları hizmet ve projelerle  cevap vermelidirler." dedi.

"Beykozlu Ordulular Derneği yeni kurulan derneğimizin yapacağı her türlü güzel hizmetlerin yanında olacaktır. Biz bugüne kadar Beykoz’da hemşerilerimizi İl bazında temsil ettik, Beykoz’da kurulu olan il ve bölge dernekler birliğinin üyesiyiz... Dernekler birliği olarak her ay ayrı bir il derneğinde düzenli olarak bir araya geliyoruz." şeklinde konuşan Özkan Ayduğan, Başta Beykoz Belediyesi, Beykoz Kaymakamlığı ve diğer protokol üyeleri ile Beykoz için ortak paydada buluşup, Beykoz'un sorunlarıyla yakından ilgilendiklerini kaydetti.

Ayduğan şöyle devam etti: "Derneğimizin girişimleri ve Belediye Başkanımız Yücel Çelikbilek’in desteği ile Beykoz ile Mesudiye ilçelerimizi önceki dönem meclis kararı ile  kardeş belediye yaptık.

Bu kardeş belediyecilik kapsamında Beykoz Belediyesi'nin desteğiyle Mesudiye'ye, Beykoz Tepesi  Projesi'ni kazandırdık. Bu proje kapsamında, hizmet binası, çocuk oyun alanları, yürüyüş parkurları ve oturum alanları yapılacak."          

Beykoz Mesudiyeliler Derneği Başkanı Halim Okutan ise kendilerini kabullerinden dolayı Ordulular Dernek Başkanı Özkan Ayduğan'a teşekkür etti.

"Bugüne kadar Beykozlu Ordulular Derneği güzel hizmetlere imza atmıştır... Bizde yeni kurulan Beykozlu Mesudiyeliler Derneği olarak birlik ve beraberlik içerisinde güzel hizmetler yapmaya talibiz" şeklinde konuşan Okutan, "Burası da bizim bir evimiz kendimizi ayrı göremeyiz... Birlikte güzel ortak projeler üretmeyi arzu ediyoruz. 20 Mart 2016 Pazar günü yeni dernek merkezimizin açılışında sizlerle birlikte olmayı arzu ediyor, ev sahipliğinizden dolayı tekrar teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.

Sohbet sonrası her iki heyet hatıra fotoğrafı çektirdi.

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz