Beykoz’da operasyon… Piyasa değeri 300 bin TL

  • 0
  • 10947

Önceki hafta Beykoz İncirköy Mahallesi’nde yapılan operasyonun ardından bu kez de lüks bir villada 300 TL değerinde uyuşturucu ele geçirildi.

O operasyonda 826,5 gram bonzai, 254 adet extacy hap, bin 941 TL para, 3 adet tabanca ve bu tabancalara ait 53 adet fişek ele geçirilmişti.

Şimdi ise Beykoz'da lüks bir villada yapılan uyuşturucu tacirlerine yönelik operasyonda, piyasa değerinin 300 bin lira olduğu söylenen uyuşturucu ele geçirildi.

İstanbul Uyuşturucuyla Mücadele Şubesi ekipleri Beykoz'da bir villaya baskın düzenledi. Polisler villanın bodrum katının uyuşturucu imalathanesine dönüştürülmüş olduğunu gördü.

Polis Beykoz’daki uyuşturucu imalatı yapıldığını belirlediği bir villaya operasyon düzenledi. Villada arama yapan polisler bodrum katında uyuşturucu imalathanesi buldu. Havalandırma düzeneği, ısıtıcı fanlara ve uyuşturucu yapımında kullanılan diğer malzemelere el koyuldu. Operasyonda bir kişi gözaltına alındı. Villada ele geçirilen uyuşturucunun piyasa değerinin 300 bin lira olduğu belirtildi.

Haber Merkezi

Beykoz, Osmanlı Haftası’nı Aşure ile kutladı
Önceki Beykoz, Osmanlı Haftası’nı Aşure ile kutladı
Beykoz CHP'ye döner mi?
Sonraki Beykoz CHP'ye döner mi?
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz