Beykoz'da ölen üniversiteli gencin sevgilisinin son hediyesi

  • 0
  • 20589
Beykoz'da ölen üniversiteli gencin sevgilisinin son hediyesi

Beykoz'da yılbaşında geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybeden Oğuzhan Emeç'in sevgilisi Rahel Pekcan'ın sosyal medyadaki son mesajı takipçilerini şok etti.

Beykoz'da yeni yılın ilk trafik kazası Beykoz Akbaba Mahallesinde sabaha karşı 04.00 sıralarında elektrik panosuna çarpması sonucu hayatını kaybeden Oğuzhan Emeç'in kız arkadaşı Tiktok fenomeni ve İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi öğrencisi Rahel Pekcan'ın paylaşımı takipçilerini derinden yaraladı.

Vefatından bir gün önce sevgili Oğuzhan Emeç'e yılbaşı hediyesi olarak battaniye ördüğü paylaşımını yapan Rahel Pekcan, bir gün sonra Oğuzhan'ın vefat haberini takipçileriyle paylaştı.

Takipçileri ise Pekcan'ın bu paylaşımına, "Sabah sabah mahvoldum", "Hayat gerçekten çok acımasız", "Kız daha dün sevgilisi için atkı örüyordu", "Çok zor bir durum. Bu acının tarifi yok gerçekten", "Rahel benim videolarını sıkılmadan izlediğim iki kişiden birisi, sevgilisiyle üç senedir falan beraberlerdi, çok güzel bir ilişkileri vardı ve cidden evlenirler diyordum. Görünce şok içinde kaldım...", "Rahel'in videolarına shorts'ta denk geliyordum. Hayatın zor şartlarına rağmen hep tırmalamış hayat dolu, başarılı bir kız olmaktan hiç vazgeçmemiş... Çok üzüldüm bu acıyı göğsünde taşıyacak olmasına. Başın sağ olsun Rahel, sabır diliyorum." yorumları yapıldı.

Motosikletiyle Maraş Caddesi üzerinde geçirdiği kaza sonrası hayatını kaybeden Oğuzhan Emeç, Ortaçeşme Merkez Camisinde kılınan cenaze namazının ardından Anadolu Kavağı Mezarlığına defnedildi.

İLGİLİ HABERİ OKUMAK İÇİN TIKLAYIN

Haber Merkezi

Cep Telefonunu Daha Kullanışlı Yapan Yardımcı Araçlar
Önceki Cep Telefonunu Daha Kullanışlı Yapan Yardımcı Araçlar
Beykoz'un öğretmeni kutlamalarda kriz geçirip öldü
Sonraki Beykoz'un öğretmeni kutlamalarda kriz geçirip öldü
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz