Beykoz’da okullar resmi olarak tatile girdi

  • 17.06.2016 18:46
  • Güncelleme: 17.06.2016 18:47
  • Okunma: 8459 kez
  • Yorum: 0
Tüm Türkiye’de olduğu gibi Beykoz’da da okulların resmi kapanma tarihine yaklaşık 1 ay kala tamamlanan eğitim öğretim yılı bugün resmi olarak bitti.
Beykoz’da okullar resmi olarak tatile girdi

2015-2016 eğitim ve öğretim yılının resmi kapanışı dolayısıyla Beykoz İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Defterdar Mehmet Bey İlkokulu'nda bir tören düzenledi. Öğrencilere karneleri dağıtılarak, iyi tatil temennilerinde bulunuldu. 

Düzenlenen törene; Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Necla Çağlayan, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı.

Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı programda yaptığı konuşmada: “Öğretmenlik zor bir meslektir, onlara göstermiş oldukları çabalardan dolayı teşekkür ediyorum. Yaz tatilinin bütün öğrencilerimize öğretmenlerimize, eğitim çalışanlarımıza, velilerimize hayırlı uğurlu olmasını diliyor, saygı ve sevgilerimi sunuyorum." dedi.

Programda ayrıca Defterdar Mehmet Bey İlkokulu'na maddi ve manevi destek veren kişilere plaketleri, Kaymakam Ahmet Katırcı ve Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek tarafından takdim edildi. Bunun yanı sıra derslerinde üstün başarı göstererek dereceye giren öğrencilere de ödülleri verildi.

Okul öğrencilerinin sergilediği folklor gösterilerinin ardından Kaymakam Ahmet Katırcı ve Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, öğrencilere karnelerini dağıtarak, tebrik ettiler.

Haber Merkezi 

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haberleri, Okul, Tatil, Karne

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz