Beykoz’da öğretmenin intiharı şok etti

  • Güncelleme: 10.08.2016 19:20
  • Okunma: 26463 kez
  • Yorum: 3
Öğrencileri tarafından çok sevildiği söylenen Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmeni Taylan Düzgün’ün intiharı Beykoz’da şok etkisi yaptı.
Beykoz’da öğretmenin intiharı şok etti

Beykoz eğitim camiası 36 yaşındaki Rehber öğretmen Taylan Düzgün'den gelen kötü haberle sarsıldı. 2010 yılında Paşabahçe Ahmet Ferit İnal Lisesi'nde çalışmaya başlamasıyla Beykozlu olan Düzgün, bir yıl burada görev yaptıktan sonra Beykoz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'ne tayin edilmişti.

Geçtiğimiz yıllarda anne ve babasının acı kaybıyla yalnızlığa bağlı depresyon geçiren Düzgün'ün altı kardeş olduğu belirtildi. 2.5 yıldır Beykoz Şahinkaya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde Rehber öğretmen olarak görev yapan Düzgün'ün öğrencileri, "Sevilmeyecek birisi değildi. Herkese mutlaka bir faydası olmuştur" dedi.

Beykoz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Habip Küçükseymen ise Dost Beykoz'a yaptığı açıklamada, "Yaz tatili başladıktan sonra hiç görüşmedik. Çok iyi bir insandı. Okulda öğrencileri ve öğretmen arkadaşlarla da iyi iletişim kuran bir insandı. Kimse bilmezdi ama ben yalnızlığa bağlı depresyon geçirdiğini, hastalığıyla ilgili tedavi gördüğünü ve ilaç kullandığını biliyordum" dedi.

Öte yandan Düzgün’e yakın kaynaklar, öğretmenin evinde silahıyla kafasına ateş ederek intihar ettiğini dile getirdi. Ümraniye'de ikamet eden Taylan Düzgün, önceki gün Sarıgazi Cem Evi'nde düzenlenen cenaze töreninin ardından toprağa verildi.

Haber Merkezi

Yorumlar (3 Yorum)

Esma (3 yıl önce)

Iyi bir egitimci, iyi bir insan. Ogrencilerine destek olup umut aşılayan yaşamın güzel yonlerini gostermeye çalışan rehber öğretmen. Keşke böyle olmasaydı. Mekanı cennet olsun.

mirik (4 yıl önce)

ölüm yakışmadı sana..hem de hiç..

Esin (4 yıl önce)

Mekanı Cennet Olsun İyi Öğretmendi Öğrencileri Tarafındanda Çok Sevilen Öğretmendi Nurlar İçinde Yatsın .

Yorum Yaz