Beykoz'da öğrencilerin otobüs çilesi

  • 08.11.2021 20:17
  • Güncelleme: 08.11.2021 20:18
  • Okunma: 20249 kez
  • Yorum: 3
Çok sayıda üniversite öğrencisinin bulunduğu Beykoz'da okul çıkış saatindeki kalabalık ve dolu otobüsler isyan ettirdi.
Beykoz'da öğrencilerin otobüs çilesi

Beykoz'da eğitim ve öğretim faaliyetlerini sürdüren üniversite öğrencilerinin okul giriş ve çıkış saatlerinde otobüs bekleme ve gelen otobüslerde yer bulamama sıkıntısı çözüm bekliyor.

Özellikle Kavacık'taki otobüs duraklarında çok sayıda öğrenci otobüs beklemek için kalabalık oluştururken, İETT otobüslerinin seferlerinde yaşanan gecikmeler ve buna bağlı olarak durağa gelen toplu taşıma araçlarının dolu gelmesi öğrencileri isyan ettirdi.

Sosyal medya hesabından yapılan çok sayıda paylaşımda konuya bir çözüm bulunması gerektiği ve özellikle Medipol Üniversitesi ve Beykoz Üniversitesi öğrencilerinin bu konuda çok zorlandığı ifadeleri kullanıldı.

Bir öğrenci sosyal medya üzerinden İBB Beyaz Masa'ya ilettiği şikayetinde şu ifadeleri kullandı:

"Bugün 17.44’te Kavacık Köprüsü durağı. Her mesai saati çıkışı aynı kalabalık. Beykoz Üniversitesi ve Medipol Üniversitesi öğrencileri bu saatlerde eve dönüş yolunda. Bu kalabalığa bir çözüm bulun lütfen."

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz, İETT, Otobüs, Durak, Şikayet

Yorumlar (3 Yorum)

Yusuf (10 ay önce)

O durak iş çıkışı saatlerinde ezelinden beri öyle. Ulaşım yoğunluğu düşünülmeden yapılan üniversite, avm vs. Sebebiyle olan bir durumu da muhaliflere bok atma malzemesi yapmayın salak değil bu millet. Gidin aynı saatte 15dakikada otobüs kalkan Üsküdar da aynı vaziyet. Mahalle kaşarları bile böyle dedikodu yapmaz. Üniversite ring koysun. Cemaatlere badecileyicilere yedireceklerine vergilerimizi memlekete hizmet yapsınlar. Reisinizin iki dudağından çıkıyor sorunlar. Bak keyfi öyle istedi Boğazı ve adaları da kendine bağladı. İMAR NEREDE BEYKOZA? bin yıllık Beykoz merkezi unutulup çavuşbaşına imar çıkardılar. Nerede rant varsa oraya sözde hizmet var!

Mahmudiye (10 ay önce)

Otobanın kenarında üniversite açarsanız öyle oluyor, Hanefi bey e söyleyin Asrın liderine.

Kemal Sarıkaya (10 ay önce)

Doğru Söylüyorsunuz 10 Senedir Bu Durak Bu Şekilde Hep Dolu Neden 10 Sene veya 5 Sene Önce Gündeme Getirmediniz de ? Şimdi Gündeme Getiriyorsunuz ? İBB 10 Sene önce Çözemedi Doğru, Yeni İBB Çözecek İhşallah.

Yorum Yaz