Spor

Beykoz'da öğrenciler hiç durmadan koşuyor

Beykoz'da öğrenciler hiç durmadan koşuyor
22.04.2019 10:23
| | |
5415

Beykoz İlçe Spor Müdürlüğü'nün okullara arası kros yarışları tamamlanarak, dereceye girenler ödülleri verildi.

Cumhurbaşkanlığı'nın 100. Yıl Kutlamaları hakkındaki 2019/4 sayılı genelgesi doğrultusunda; 19 Nisan 2019 günü Beykoz Hıdiv Kasrı Koşu Parkurunda yapılan kros yarışlarına; İlkokul, ortaokul ve Lise öğrencileri katıldı.

Küçükler, yıldızlar ve gençler kategorilerinde erkek ve kız öğrencilerin katılımı ile yapılan yarışlara toplamda 320 öğrenci yarıştı.

Beykoz Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı Okul Sporları Kros İlçe Şenlikleri'nin ödül törenine sporcuların aileleri de yoğun katılım gösterdi.

Yarışların ardından kazanan sporculara ödülleri takdim edildi. Ödül töreninde konuşan İlçe Spor Müdürü Bülent Küçük, "her ne kadar yarışları kazanarak ilk üç sırayı alan sporcularımıza ve okulumuza ödül veriyor olsak da, sporun kaybedeni olmaz diye" diye konuştu.

"Sizler hem kendiniz hem de rakip sporcu öğrenci kardeşlerinizle bir araya gelme, onlarla kaynaşma, mücadele hırsı ve azmi içinde birbirinizi daha yakından tanıma fırsatı buldunuz." ifadelerini kullanan Küçük, "Sadece yarışı değil arkadaşlarınızla bir arada olmanın ve hareket etmenin ödülünü de kazandınız. Dereceye giren öğrencilerimizi kutlar, başarılarının devamını dileriz. '' dedi.

Beykoz'da yapılan okullararası kros yarışlarında dereceye giren öğrenci ve okulları şunlar oldu:   

Küçük Kızlar                                             
1. Melek Ravza Biçer                                               
2. Eda DEMİRCİ                                                            
3. Ayşe Nisa DANDİN                                              

Yıldız Kızlar                                                               
1. Songül AKYOL                                                       
2. Rahime BEK                                                               
3. Neslihan GÖKDEMİR                                                   

Genç Kızlar
1. Rüyanur TOKAÇ
2. Aysun ÇELİKBAŞ
3. Almina DOĞAN

Küçük Erkekler
1. Mücahit OKAN
2. Talha BAZER
3. Ege KARATAŞ

Yıldız Erkekler
1. Barış KIRGIL
2. Serkan SEÇER
3. Gürkan ÇEKİÇ

Genç Erkekler
1. Caner ÇOBAN
2. Necati Gökhan KARPUZ
3. Emirhan KEÇECİ

  Dereceye Giren Okullar

Küçük Kızlar
 1. Selahattin Karakaşlı İmam Hatip Ortaokulu
 2. Ziya Ünsel Ortaokulu
 3. Şehit Er Ersin Güner Ortaokulu

Yıldız Kızlar
1. Anadolu Hisarı Ortaokulu
2. Ziya Ünsel Ortaokulu
3. Atatürk Ortaokulu

Genç Kızlar
1. Beykoz Celal Aras Anadolu Lisesi
2. Ahmet Ferit İnal Anadolu Lisesi
3. Boğaziçi Anadolu İmam Hatip Lisesi

Küçük Erkekler
1. Ziya Ünsel Ortaokulu
2. Selahattin Karakaşlı İmam Hatip Ortaokulu
3. Anadolu Hisarı Ortaokulu

Yıldız Erkekler
1. Ziya Ünsel Ortaokulu
2. Kavacık Borsa İstanbul Ortaokulu
3. Atatürk Ortaokulu

Genç Erkekler
1. TFF Meral Celal Aras Spor Lisesi
2. Çavuşbaşı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
3. Prof. Dr. İbrahim Canan Anadolu Lisesi

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz, Okullararası Kros Yarışları

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"