Beykoz'da öğrenciler 8 Mart'ı anlamlandırdı

  • 09.03.2020 12:46
  • Güncelleme: 09.03.2020 12:47
  • Okunma: 4887 kez
  • Yorum: 0
8 Mart Dünya Kadınlar Günü ülke genelinde olduğu gibi Beykoz'da da değişik etkinliklerle kutlandı.
Beykoz'da öğrenciler 8 Mart'ı anlamlandırdı

Beykoz'daki kutlama anlarının en renklilerinden birisi Rüzgarlıbahçe Mahallesinde yaşandı. 

Rüzgarlıbahçe’de bulunan Şehit Hasan Kaya Ortaokulu güne özel bir çalışma gerçekleştirirken bu anlamda ilçenin en dikkat çeken ve geniş kapsamlı etkinliğine de imzasını atmış oldu.

Ercan Sever’in Müdürlüğünü yaptığı okulun öğretmen ve öğrencileri Rüzgarlıbahçe Mahallesinde tabiri caizse girilmedik dükkanı bırakmadı.

Güne özel hazırladıkları karanfilleri tek, tek dağıtan öğrencilere esnaf ve diğer çalışma alanlarında görev yapan kadınlardan teşekkür vardı. Benzerlerine önceki yıllarda siyasi parti ve bazı Sivil Toplum Kuruşlarında rastlanan bu görüntülerin bu kez bir eğitim kurumundan gelmesi ise vatandaşlar nezdinde çok olumlu bir izlenim de bırakmış oldu.

Şehit Hasan Kaya Ortaokulu Müdürü Ercan Sever etkinliğin ardından yaptığı paylaşımda, "Biz okul olarak özel gün ve haftalarda oldukça hassas bir okuluz. Mahallemiz ile Okulumuz arasında güzel bir bağ kuruldu. İşte biz bu bağı daha da güçlendirmek için mahallemizde bulunan tüm esnaflara, özel işletmelere, bankalara öğretmen ve öğrencilerimiz tarafından çok olumlu karşılık bulan ziyaretler gerçekleştirildi. Tabii ki güzel karşılık görmek de ayrıca mutluluk kattı.” şeklinde konuştu.

Haber Merkezi

 

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz