Beykoz’da Nur Doğan ile dans atölyesi

  • Güncelleme: 09.04.2019 17:51
  • Okunma: 13273 kez
  • Yorum: 0
Beykoz Kundura’da Nur Doğan ile Dans Atölyesi’nin tanıtım dersi 12 Nisan Cuma Famelog Academy’de yapılacak.
Beykoz’da Nur Doğan ile dans atölyesi

Beykoz Kundura’da yer alan sanat ve oyunculuk akademisi Famelog Academy, yaz aylarında gerçekleşecek müzikal eğitim kampı öncesinde dans severleri ücretsiz deneme dersine davet ediyor! Nur Doğan ile Dans Atölyesi’nin tanıtım dersi 12 Nisan Cuma Famelog Academy’de gerçekleşecek.

Türkiye’nin en önemli, tarihi ve artistik platosu olan Beykoz Kundura’da yer alan Famelog Academy, oyunculuktan yönetmenliğe, senaryo yazarlığından sanat yönetmenliğine birçok alanda uzun süreli eğitimler ve atölye çalışmaları düzenliyor.

Yaz aylarında Dans, Şan ve Yaratıcı Drama atölyelerinin yapılacağı bir müzikal eğitim kampı gerçekleştirecek olan Famelog Academy, kamp öncesinde öğrencilere bir deneme dersi sunuyor.

18 yaş ve üstü katılımcılara açık olan Nur Doğan ile Dans Atölyesi’nin tanıtım dersi 12 Nisan 2019 Cuma akşamı 18.00-20.00 saatleri arasında Famelog Academy’de ücretsiz olarak gerçekleşecek. Tanıtım dersine katılmak için academy@famelog.comadresine mail atılması ya da 0542 301 32 63 numaralı telefondan rezervasyon yapılması yeterli.

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz