Yaşam

Beykoz'da nikah masası engel tanımıyor

Beykoz'da nikah masası engel tanımıyor
01.06.2016 00:08
| | |
10969

Foto galeri Video galeri

Azeri kızı Gülnar Mehdiyeva, gönlünü Samsunlu Erkan Aşçıoğlu'na kaptırınca soluğu Beykoz Belediyesi'nde ki nikah masasında aldı.

Belediye Başkan Yardımcısı Muharrem Kaşıtoğlu çok önemli bir nikâh kıydı. Birbirlerini seven iki gencin şahitliğini ise Muharrem Bey'in eşi Nimet Hanımefendi yaptı. Dost Beykoz ise akşamüzeri yeni evli çiftleri, meyve alırken yakaladı.

Azeri kızı Gülnar Mehdiyeva, gönlünü Samsunlu Erkan Aşçıoğlu'na kaptırınca soluğu Beykoz Belediyesi'nde aldı. Nikâhı Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Muharrem Kaşıtoğlu kıyıp da şahitliğini de Şerafettin Cansu, Murat Ertürk, Güllü Aktürk ve Nimet Kaşıtoğlu yapınca, engeller de ortadan kalktı.

Beykozlu doğmasa da nikâhı Beykoz'da kıydırınca, otomatik olarak Beykozlu olan Gülnar-Erkan Aşçıoğlu çifti, bedensel engellerini de nikâh masasında bıraktı. Artık bundan sonra bir yastığa baş koyacak olan çift, birbirlerinin de eli-ayağı olacak. Engelleri ortadan kaldıran sevgileri ise Beykoz'da sokak sokak yankılanacak. İkametleri Çubuklu'da olan çift, bundan sonra evlenecek olan engelli bireylere de Beykoz'un en güzel örneği olacak.

Boğaz'ın İncisi Beykoz'da dünyaevine giren Gülnar-Erkan Aşçıoğlu çifti, İstanbul'un ve belki de Türkiye'nin bir anda gündemine oturacak bir kararın altına imza attı. Yalnızca Dost Beykoz'un takip ettiği çift, Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Muharrem Kaşıtoğlu tarafından nikâhları kıyılırken, büyük bir heyecan yaşadı. Aslen Azerbaycanlı olan gelin Gülnar Mehdiyeva, damat Erkan Aşçıoğlu'nun gözlerine sevgiyle bakarken, oluşan atmosfer içinde şahitler bile heyecanlandı. Daha önce Dost Beykoz'un özel bir röportaj yaptığı Güllü Aktürk, şahidi olduğu nikâhta 'Evet' derken, neredeyse tekerlekli sandalyesinde ayağa kalkacaktı. Güllü Aktürk'ün heyecanını fark eden Başkan Yardımcısı Muharrem Kaşıtoğlu ise Aktürk'e dönerek, "Kız, sanki seni evlendiriyorum" dedi. Muharrem Kaşıtoğlu'nun bu esprisi ise Güllü Aktürk başta olmak üzere, davetlileri oldukça eğlendirdi.

'Dost Beykoz, yeni çifti alışverişte yakaladı'

Akşam saatlerinde Beykoz'da bir seyyar satıcının önünde Dost Beykoz tarafından görüntülenen çiçeği burnunda çift Gülnar-Erkan Aşçıoğlu, büyük bir şaşkınlık yaşadı. Mutlulukları gözlerinden okunan çift, meyve tezgâhından taze kiraz ve erik satın aldı.

Anahtar Kelimeler: Beykoz, Nikah, Muharrem Kaşıtoğlu, Erkan Aşçıoğlu, Gülnar Mehdiyeva, Azeri

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"