Spor

Beykoz’da nefesler tutuldu… Çarşamba büyük gün...

Beykoz’da nefesler tutuldu… Çarşamba büyük gün...
12.02.2016 18:16
| | |
4777

Süper Amatör Lig 6. Grubun final maçında Çarşamba günü Paşabahçe Stadı’nda Küçükköyspor'u ağırlayacak olan Beykoz 1908'de heyecan dorukta.

Süper Amatör Lig 6. Grubun final maçında Çarşamba günü Paşabahçe Stadı’nda  Küçükköyspor'u ağırlayacak olan Beykoz 1908'de heyecan dorukta.

Son haftaya rakibinden 3 puan geride girecek Beykoz 1908 maçı kazanması halinde gruptan çıkacak. Sezonun ilk yarısında oynanan maçta deplasmanda rakibini 2-1 yenen Beykoz 1908 puan eşitliğinde gruptan çıkan takım olarak yoluna devam edecek. Beykoz 1908 taraftarlarında da maç öncesi heyecan had safhada. Onlar da bu önemli maçla yatıp bu maçla kalkıyorlar.

Bizim de sevgili Beykoz 1908 taraftarlarına nacizane uyarılarımız olacak.      

Sevgili Beykoz 1908 sevdalıları zor bir maçı kazandık. İlk engeli aştık. Önümüzde daha zor bir maç var. Küçükköy maçı. Adeta grubun finali oldu bu maç. Kocasinan maçında stadı doldurdunuz. Büyük coşku gösterdiniz. Karakter gösterdiniz. Büyük Beykoz için bir kez daha çok daha fazlasını yapmalısınız. Ama bu defa daha dikkatli olmalısınız. Kocasinan takımına beraberlik yetmiyordu. Açık verdiler kaybettiler. Küçükköy takımına maalesef beraberlik yetiyor. Puan almak için maçı iptal dahil her şeyi yapabilirler.

Oyuncularımızı ve sizleri gerebilirler. Tahrik edebilirler. Çok sakin olmalısınız. Tahriklere kapılmamalısınız. Rakibin oyunlarına alet olmamalısınız. Son düdük çalmadan hiç bir şey belli olmaz. Sadece takımımıza destek olmalısınız. Takımımız bu maçı da kazanacak güçte. Bu grubun en iyi takımı Beykoz 1908. Arkasında inanılmaz bir taraftar gücü var. Bunun herkes farkında. Tekrar rica ediyoruz. Sakin olalım sabredelim. Takımımız mutlaka gol ya da goller bulacaktır. Onlar saha da işini yapar. Yeter ki biz tribünde üzerimize düşeni yapalım. Bu önemli maçı sizin coşkunuzla, desteğinizle kazanalım. Sahayı bayram yerine çevirelim. Biz Dostbeykoz spor servisi olarak bu uyarıyı kendimize görev addettik. Bir Beykozlu olarak bu uyarıları dikkate almanızı diliyoruz.

Takımımıza başarılar ve bol şanslar…

Dost Beykoz / Spor Servisi

 

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Haberler, Beykoz 1908

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"