Kültür

Beykoz'da Mustafa Ceceli depremi

Beykoz'da Mustafa Ceceli depremi
2014.07.29 00:00
| | |
14368

Beykoz Belediyesi’nin Çayır Festivali kapsamında sünnet ettirdiği 630 çocuk için eğlenceli bir şölen yapıldı. Pop müziğin sevilen ismi Mustafa Ceceli’nin konser verdiği gece festival alanı şöleni izlemeye gelen Beykozlularla dolup taştı.

Tarihi Beykoz Çayırı’nda düzenlenen geceye Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, eşi Ayşe Çelikbilek, AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Adem Sefer, Beykoz İlçe Emniyet Müdürü M.İrfan Bekaroğulları, başkan yardımcıları, meclis üyeleri sünnet olan minikler ve aileleri ile binlerce Beykozlu katıldı.

Sünnet olan miniklere hediyelerinindağıtılması ve toplu fotoğraf çekimiyle başlayan gecede Retrobüs Grubu 70 ve 80′li yıllarda Türk Pop Müziği’ne damgasını vuran Barış Manço ve Cem Karaca gibi ustaların hit parçalarını seslendirdi.

Ceceli Şarkılarına Herkes Eşlik Etti

Festival alanındaki binlerce seyirciyle buluşan Mustafa Ceceli de sevilen şarkılarıyla sünnet coşkusuna ortak oldu.

Türk pop müziğinin sevilen sanatçısı Mustafa Ceceli romantik ve hareketli şarkılarla şöleni izleğlenceli dakikalar yaşattı.

Sanatçıyı izlemeye gelen vatandaşla özellikle gençler sanatçının “Es” “Limon Çiçekleri” “Hastalıkta Sağlıkta” gibi şarkılarına hep birlikte eşlik etti.

Başkan Çelikbilek: “3 bin çocuk sünnet oldu”

Konuşmasında 630 çocuğun sünnetini kutlayan Başkan Yücel Çelikbilek; “Her yıl burada bu mutluluğu ilçe sakinlerimizle paylaşıyoruz. Üç buçuk yılda sünnet olan yavrularımızın sayısı 3 bini buldu. Bugün burada yavrularımız için dualar ve eğlencelerle unutamayacakları bir düğün düzenliyoruz. Bize bugünü yaşatan ve bugüne ortak olan ailelere teşekkürlerimi sunuyorum. Umarım yavrularımızın her günü böyle güzel bahtları açık olur.” dedi.

Gecede Konya’nın Ilgın Belediyesi’nde belediyeler arasında düzenlenen halk oyunları yarışmasında Türkiye İkincisi olan Beykoz Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Halk Oyunları Topluluğu da ikincilik kazandıkları “Zeybek” oyununu sergiledi kupayı paylaştı.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Festival 2012, Mustafa Ceceli, Sünnet, Yücel Çelikbilek

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"