Beykoz'da mülklerinizi rantçılardan koruyacağız

  • 0
  • 5057
Beykoz'da mülklerinizi rantçılardan koruyacağız
Beykoz'da mülklerinizi rantçılardan koruyacağız
Beykoz'da mülklerinizi rantçılardan koruyacağız
Beykoz'da mülklerinizi rantçılardan koruyacağız
Beykoz'da mülklerinizi rantçılardan koruyacağız
Beykoz'da mülklerinizi rantçılardan koruyacağız

CHP Beykoz Belediye Başkan Adayı Alaattin Köseler, partisinin ilçe örgütüyle ilk buluşmasını gerçekleştirerek kampanya sürecini başlattı.

Kavacık'taki İlçe Başkanlık binasında gerçekleştirilen örgüt buluşmasına Beykoz'un tüm mahallelerinden CHP'liler katılarak Beykoz Belediye Başkan Adayı Alaattin Köseler'e desteklerini aktardı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'yla başlayan programın açılış konuşmasını CHP Beykoz İlçe Başkanı Mahir Taştan yaptı.

Taştan, "Biz bir şey söyledik. 13 tane aday adayımız var. kim çıkarsa çıksın biz arkasındayız dedik ve arkasındayız. Artık kırgınlıkları küskünlükleri bir kenara koyma, iktidara kilitlenme zamanı geldi. Cumhuriyet Halk Partisi Beykoz'da iktidar yürüyüşünü başlatmıştır." dedi.  

"6 bin üyemiz 1 kişiyi ikna ederse iktidarız"

Ekrem İmamoğlu'nun Beykoz Korusundaki açılış programına partilileri davet eden Mahir Taştan, "Aday adayı arkadaşlarımızla bir kahvaltıda buluşacağız. Tekrar ve daha güçlü haykıralım. 6 bin üyemiz bir kişiyi ikna ederse Beykoz'da iktidarız." ifadelerini kullandı.

Taştan konuşmasının sonunda Erzincan'daki maden çökmesi olayında hayatını kaybeden vatandaşlara Allah'tan rahmet dilerken 14 Şubat Sevgililer Gününü de kutladı.

İlçe Başkanı Taştan'ın ardından kürsüye gelen CHP Beykoz Belediye Başkan Adayı Alaattin Köseler, aday adaylığı sürecinde ilçede çalışmalarını sürdüren partililere ve Genel Başkan Özgür Özel'den İl Başkanı Özgür Çelik'e teşekkür etti.

Köseler, rezerv alan kanunu, belediye çalışanlarının maaşlarının piyasa şartlarına oranla çok düşük kaldığını eleştirdi.

"Zeytinburnu'ndan ithalatı durdurmak için buradayız"

3 kuşak Beykozlu, 40 yıllık mimar olduğunu ve 4. Dönem Beykoz Belediye Başkanı, 1 dönem Beykoz Spor Kulübü Başkanlığı yaptığını ve 12 yıl Beykozspor'da basketbol oynadığını hatırlatan Köseler, "Beykoz'un okullarında okuduk, burada büyüdük. Ben sizler adına o yüzden Beykoz'u Beykozlular yönetsin diyorum. Partili Cumhurbaşkanının buraya gönderdiği Zeytinburnu ithali adayla Beykoz'un yönetimine dur demek için buradayız. Beykoz Belediye Başkanlığının kapısı Beykozluya açılsın diye buradayız. Beykoz'da hizmet veren emekçilerin yaşam şartlarını yükseltmek için buradayız. Biz Beykoz'da şu ana kadar yapılan hizmetlere teşekkür ederiz ancak 25 yıldır planlarda Beykozluyu yok sayan anlayışı göndermekte sizlerin elindedir" diye konuştu.

"Mülkleriniz korunacak"

Köseler, "Mülkleriniz gözü dönmüş rantçılardan korunacak. Çocuklarımız uyuşturucu konusunda önlem alan bir belediye anlayışıyla okula gidecek. 5 yıl içinde düşündüğünüzün çok ilerisinde bir Beykoz olacak ve en önemlisi Beykozlu Beykoz'da kalacak. Komşularımızın Beykoz'u terk etmesini engelleyecek, çalışacak, üretecek, birlikte kazanacak, birlikte başaracak mıyız? İBB Başkanımız Ekrem İmamoğlu'nun söylemiyle 'Tam yol ileri'" ifadelerini kullandı.

Beykoz Belediye Başkan Adayı Alaattin Köseler, "birleşe birleşe kazacağız" sloganlarıyla binanın önüne gelerek partililerle fotoğraf çektirdi.

Haber Merkezi

CHP, Beykoz ve Köseler
Önceki CHP, Beykoz ve Köseler
İstanbul Valisinin Beykoz mesaisi
Sonraki İstanbul Valisinin Beykoz mesaisi
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz