Beykoz’da muhteşem yerel seçim

  • 0
  • 17069
Beykoz’da muhteşem yerel seçim
Beykoz’da muhteşem yerel seçim
Beykoz’da muhteşem yerel seçim
Beykoz’da muhteşem yerel seçim
Beykoz’da muhteşem yerel seçim
Beykoz’da muhteşem yerel seçim
Beykoz’da muhteşem yerel seçim
Beykoz’da muhteşem yerel seçim
Beykoz’da muhteşem yerel seçim
Beykoz’da muhteşem yerel seçim
Beykoz’da muhteşem yerel seçim
Beykoz’da muhteşem yerel seçim
Beykoz’da muhteşem yerel seçim
Beykoz’da muhteşem yerel seçim
Beykoz’da muhteşem yerel seçim
Beykoz’da muhteşem yerel seçim
Beykoz’da muhteşem yerel seçim
Beykoz’da muhteşem yerel seçim
Beykoz’da muhteşem yerel seçim

Beykoz’da 31 Mart 2019 Yerel Seçimleri oldukça sakin ve olumlu bir atmosferde geçti. Sabah saat 08.00’da kurulan sandıklardan her hangi bir olumsuzluk yansımadı.

Beykoz’un bütün bölgelerinde 31 Mart 2019 Yerel Seçimleri için oy kullanma esnasında her hangi bir olumsuzluk olmadı. Vatandaşlar gayet sakin ve huzurlu bir ortamda oylarını kullandı. Sandık kurulları vatandaşların oy kullandığı sırada yönetmeliklerin dışında her hangi bir şey yapılmaması konusunda oldukça hassas davranırken, muhtar adayları da okul önlerinde vatandaştan oy alabilmek için ellerinden gelen çabayı gösterdi.

İYİ Parti Beykoz Belediye Başkan Adayı Bilgehan Murat Miniç

Beykoz’un tanınmış siyasi ve diğer isimleri de gün içinde oylarını kullandı. Beykoz’da ilk sandık başına giden isim ise İYİ Parti Beykoz Belediye Başkan Adayı Bilgehan Murat Miniç oldu. Sabah saat 08.30’da sandık başına giden Miniç, Beykoz Gümüşsuyu Mahallesi sınırları içinde yer alan Halide Edip İlkokulu Okulu’ndaki 1261 numaralı sandıkta eşi Ferda Miniç ile birlikte oy kullandı. Miniç, oy kullanma önceliğine eşine verdi.  

AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç

AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç’ta Çavuşbaşı Baklacı Mahallesi Türker İnanoğlu Okulu’nda oyunu kullandı. Sabah saat 09.15 sularında sandık başına gelen Dilmaç, 1038 numaralı Sandıkta oy kullandı. AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi Muhammed Vanlıoğlu ve AK Parti eski Milletvekili Ali İbiş’te Dilmaç ile aynı okulda oy kullandı…

Dilmaç, okula gelişinde sandıkları dolaşarak, hem vatandaşların hem de sandık görevlilerinin halini hatırını sordu. Kısa bir açıklama yapan Başkan Dilmaç, “seçim sonuçlarının ülkemize, milletimize ve Beykoz’umuza hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

SP Beykoz Belediye Başkan Adayı Muharrem Kaşıtoğlu

Saadet Partisi Beykoz Belediye Başkan Adayı Muharrem Kaşıtoğlu’da mahallesindeki Mehmet Emin Pulat Konak İlkokulu’nda oyunu kullandı… Okula gelişinde partilileri tarafından karşılanan Kaşıtoğlu, oy kullanacağı sandığa gitmekte zorlandı. Vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşan Kaşıtoğlu saat 10.00 sularında sandık başındaydı. 1522 numaralı sandıkta oyunu kullandıktan sonra vatandaşlarla uzun süre sohbete eden Kaşıtoğlu, sandık kurullarında da ziyaretlerde bulundu.

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek

Beykoz siyaset tarihine üç dönem Belediye Başkanı olarak geçen Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, oyunu ikamet ettiği Soğuksu Mahallesi’nde, Soğuksu İlköğretim Okulu’nda kullandı. Saat 10.30’da oyunu kullanmak üzere 1433 No’lu sandık başına gelen Çelikbilek katılımın oldukça yüksek olması nedeniyle bir süre sıra bekledi. Daha sonra sıranın kendisine gelmesiyle sandık başına geçen Çelikbilek, “Beykozumuza ve İstanbul’a hayırlı olsun. Hizmet yarışını bundan böyle inşallah kardeşlerimiz devam ettirecek” diyerek oyunu kullandı.

Vatandaşlarla ve komşularıyla da bol bol sohbet eden Çelikbilek kendisiyle fotoğraf çektirmek isteyenleri de kırmadı. Dost Beykoz’a kısa bir değerlendirme yapan Çelikbilek, “uzun zamandır nihayet ailemle birlikte kahvaltı yapmanın mutluluğunu yaşıyorum. Seçime katılım maşallah oldukça iyi görünüyor. İnşallah ülkemiz için en hayırlısı olur” şeklinde konuştu.  

Aydın Düzgün CHP Beykoz İlçe Başkanı

CHP Beykoz İlçe Başkanı Aydın Düzgün’de, saat 11.00’da Anadoluhisarı Güzelcehisar İlkokulu’nda oyunu kullandı. Okula gelişinde görevli CHP’lilerce karşılanan Aydın Düzgün, diğer siyasilerin yaptığı gibi sandık kurullarını dolaşarak, bilgi aldı. Daha sonra okul müdürünün odasında bir süre dinlenen Aydın, 1029 numaralı sandıkta oyunu kullandıktan sonra okuldan ayrıldı.

AK Parti Beykoz Belediye Başkan Adayı Murat Aydın

Soğuksu İlköğretim Okulu 1442 Numaralı sandıkta eşi Bedriye Aydın ile birlikte oyunu kullanan Murat Aydın’a vatandaşların ilgisi hayli yoğun oldu. Okulun ikinci katında olan sandığa gitmekte güçlük çeken Aydın vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaştı. Aydın, selfie çektirmek için kendisinden ricada bulunanları da kırmadı.

Saat 11.30’da vatandaşlarla birlikte sıraya girerek oyunu kullanan AK Parti Beykoz Belediye Başkan Adayı Murat Aydın, oy kullanma işleminden sonra basın mensuplarına kısa bir açıklama yaparak, “geçen üç aylık sürede yeni ailemle tanıştım ve onların hayallerini kendi hayallerimle birleştirerek bir gelecek vizyonu oluşturduk. Oldukça yorucu bir seçim dönemi oldu ama çok güzeldi. Çok tatlı bir yolculuk oldu.” dedi. 

Uğur Dündar’da Beykoz’da oy kullandı

Ünlü Anchorman Uğur Dündar’da 31 Mart Yerel Seçimleri için Beykoz’da oy kullanan ünlüler arasındaydı. Anadoluhisarı Güzelcehisar İlkokulu’nda oyunu kullanan Dündar, vatandaşların ilgisiyle karşılaştı.

1024 numaralı sandıkta oy kullanan ünlü Anchorman, vatandaşlarla da sohbet etti. Uğur Dündar, oy kullanacağı sandığın bulunduğu sınıfın kapısında kendisini karşılayan Anadoluhisarı Muhtarı Güzin Merve ve vatandaşlarla bir süre sohbet ettikten sonra, Sandık Kurulundaki görevlilere kolaylıklar dileyerek okuldan ayrıldı.

CHP Beykoz Belediye Başkan Adayı Coşkun Tosun

31 Mart 2019 Yerel Seçimleri için Ana Muhalefet Partisi Beykoz Belediye Başkan Adayı Coşkun Tosun’da, Soğuksu Beykoz Konakları Vakfı Ortaokulu’na oy kullanmak üzere eşi Nurgül Tosun ile birlikte geldi. Saat 11.30’da oy kullanmak üzere gelen Tosun çifti, 1107 numaralı sandıkta oy kullanabilmek için bir süre beklemek zorunda kalırken, oylarını kullanan Tosun çifti zarfları da oy sandığına birlikte attı.

Coşkun Tosun daha sonra sandıkları dolaşarak CHP’nin sandık görevlilerinden bilgi aldı. Vatandaşlarla da sohbet eden Tosun, diğer okulları dolaşmak üzere oy kullandığı okuldan yine ailesi ve beraberindekilerle birlikte ayrıldı.     

İYİ Parti Beykoz İlçe Başkanı Akif Taşdemir

İYİ Parti’nin Beykoz İlçe Başkanı Akif Taşdemir’de saat 12.00’da Beykoz Su Ürünleri Meslek Lisesi’nde oyunu kullanan isimler arasında yer aldı. Eşi Elanur ve oğlu Mehmet Kaan ile birlikte geldiği okulda, 1206 numaralı sandıkta oy kullanan Taşdemir, önceliği eşine vermiş olsa da oy pusulularının içinde olduğu zarfları eşi Elanur Taşdemir ile birlikte sandığa attı. Taşdemir daha sonra sandık kuruluna kolaylıklar dileyerek, okuldan ayrıldı.

Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı

Beykoz Merkez Mahallesi İshakağa İlköğretim Okulu 1345 Numaralı sandıkta oyunu kullanan Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı, eşiyle birlikte saat 13.00 sıralarında sandığa gitti.

Muhtar adayları ve vatandaşlarla selamlaşarak kısa bir süre sohbet eden Kaymakam Katırcı 1345 numaralı sandıkta oyunu kullandı. Katırcı “Beykoz’a ve ülkemize hayırlı olsun” dedi. 

MHP Beykoz İlçe Başkanı Oğuzhan Karaman

MHP Beykoz İlçe Başkanı Oğuzhan Karaman Çavuşbaşı Çok Programlı Anadolu Lisesi’ndeki 1068 numaralı sandıkta oy kullandı. Saat 13.00 sularında gelmiş olduğu okulda, muhtar adayı Adem Dilmaç ile bir süre sohbete eden Başkan Karaman, yolunu kesen vatandaşların sorularına cevap verdi. Daha sonra 1068 numaralı sandıkta oyunu kullanan Oğuzhan Karaman, “vatana millete hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.  

Haber Merkezi

Abdullah Gül vatandaşlık görevini Beykoz’da yaptı
Önceki Abdullah Gül vatandaşlık görevini Beykoz’da yaptı
Beykoz'da çocuğunu kemerle gezdiren anne gündem oldu
Sonraki Beykoz'da çocuğunu kemerle gezdiren anne gündem oldu