Beykoz’da muhalefetin dengelerini bozdu

  • 0
  • 5869
Beykoz’da muhalefetin dengelerini bozdu
Beykoz’da muhalefetin dengelerini bozdu
Beykoz’da muhalefetin dengelerini bozdu
Beykoz’da muhalefetin dengelerini bozdu
Beykoz’da muhalefetin dengelerini bozdu
Beykoz’da muhalefetin dengelerini bozdu

Yaklaşan Yerel Seçimler öncesi iktidar partisi henüz bir renk vermezken, ana muhalefet partisinde hummalı bir çalışma dönemine girildi.

Cumhuriyet Halk Partisi’nden aday adayı olmayı düşünerek adaylık yolunu açmaya çalışan isimler saha çalışmalarına başladı.

Bunlar arasında, Tuncay Tolga Özçakmak kısa sürede dikkati çeken isim olmayı başardı. Öte yandan yine CHP içindeki başka bir grubun Alaattin Köseler üzerinden hesap kitap yaptığı biliniyor.

Ana Muhalefet cephesinde, hesapta olmayan bir isim olarak değerlendirilen Tuncay Tolga Özçakmak her gün çalışmalarına biraz daha hız vererek kafalarda soru işaretleri bırakıyor.

Tuncay Tolga Özçakmak, Beykoz’un mahalle ve köylerini sokak sokak dolaşarak Beykozluluk vurgusu yaparken, diğer taraftan Beykozlu olmadığını söyleyerek “manipülasyon yapıyorlar” dediği kesimlere mesaj veriyor.

Genel Merkez Kongresi dengeleri değiştir mi?

Öte yandan CHP Genel Merkez Kongresi’ni Özgür Özel’in kazanmasıyla il ve ilçelerde de dengelerin değiştiği ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun aday belirleme sürecinde etkin olacağı ifade edildi. Bu değişimle birlikte Beykoz’da Alaattin Köseler üzerinden hesap yapanların işlerinin zora girdiği yorumları yapılırken, Özçakmak çalışmalarına daha bir hız verdi.

Yağmura rağmen birçok kesimi ziyaret eden Tuncay Tolga Özçakmak, 10 saatlik çalışması içinde Merkez Mahallesi Muhtarı Meral Nalbantoğlu Manav’ı ve Beykoz Türk Ocaklarını ihmal etmedi.

Beykoz’u gençlerin yönetmesi gerektiğini ve ekibinde liyakatli isimlerin olduğunu söyleyen Özçakmak, kadrolarının hazır olduğunu, seçime olan sürenin kısalmasıyla, aday adayı olarak çalışmalarına hız verdiğini dile getirdi.

Tuncay Tolga Özçakmak amacının sadece aday adayları arasından sıyrılıp aday olmak olmadığını, Beykoz’un makûs talihini de değiştiren isim olmak istediğini söyledi.

Öte yandan Tuncay Tolga Özçakmak’ın profesyonel bir ekiple çalışıyor olması da dikkati çekti.

Haber Merkezi   

   

Aşkın Karadeniz Beykoz’da galibiyetle başladı
Önceki Aşkın Karadeniz Beykoz’da galibiyetle başladı
Çubuklu'da kentsel dönüşümü kim engelledi
Sonraki Çubuklu'da kentsel dönüşümü kim engelledi