Beykoz ve İBB Meclis Üyesi resmi açıklamayı yaptı

  • 0
  • 6165
Beykoz ve İBB Meclis Üyesi resmi açıklamayı yaptı
Beykoz ve İBB Meclis Üyesi resmi açıklamayı yaptı
Beykoz ve İBB Meclis Üyesi resmi açıklamayı yaptı
Beykoz ve İBB Meclis Üyesi resmi açıklamayı yaptı

Cumhuriyet Halk Partisi Beykoz İlçe Başkanlığı'nın 38. Kongresine sayılı günler kala bir adaylığını açıklayan ikinci isim Cemal Sataloğlu oldu.

İlçe Başkanlığında daha önce de mevcut İlçe Başkanı Mahir Taştan yeniden aday olduğunu açıklamıştı.

Sataloğlu, İlçe Merkezi'nde gerçekleştirdiği adaylık açıklamasında birlik beraberlik mesajları verirken katılımcılara da teşekkür etti.

"Beykoz'da sinsi planları olan sömürücülere karşı yapacağımız yenilenme ile birlikte hep beraber yükselteceğiz" ifadeleriyle konuşmasına başlayan Cemal Sataloğlu, "Şimdi tekrar yerel seçimler için Beykoz'da yoğun bir şekilde çalışarak, Beykoz'da CHP bayrağını dalgalandıracağız. Çalışmadan başarı mümkün olmaz. Gücümüzü biliyorum işte var olan o gücü toparlamak için partimin ve halkın karşısına alnım ak bir şekilde çıkıyorum." dedi.

Beykoz için var olduğunu kaydeden İBB Meclis Üyesi Sataloğlu, "Kimseyle kavga etme, ayrışma ötekileştirme lüksümüz yok. Ancak ve ancak birlikte başarıya ulaşabiliriz. Beykoz'da yeni yüzlere, yeni fikirlere açık olmazsak, onlarla birlikte çalışmazsak ileri gitmemiz mümkün değil. Bu  konudaki tavrım gayet net. Dolayısıyla ekmeğini yiyip suyunu içtiğimiz Beykoz'da bu yenilenmenin adımını başlatmakta kararlıyım. Yeni yüzlerle ve partimize yıllardır emek veren herkesle yola koyulacağız." ifadelerini kullandı.

-"Bu yol Beykoz'u hak ettiği noktaya getirecektir"

Sataloğlu, "Bu inanç, kararlılık, tecrübe ile bir yola çıkmış bulunmaktayım. Bu yol, Beykoz'u yerelde ve genelde hak ettiği noktaya, zirveye götürecektir. Bu yol, zafere inananların yolu olacaktır. Bu inanç ve kararlılıkla örgütümüzün bu yürüyüşüne önder olmaya adayım. Saygıyı, sevgiyi ve dayanışmayı özümseyen, gücünü ortak akıl ve örgütlü dayanışmadan alan bir Beykoz için adayım. Daha güçlü bir örgütle, daha yüksek sesle "Birlikte başardık!" diyebilecek bir Beykoz için adayım." şeklinde konuştu.

Genç ve diri bir örgüt için aday olduğunu söyleyen Sataloğlu, "İthal başkan ve ekibini Paşabahçe Vapuru ile göndermek için adayım! Beykoz'un makus talihini yenmek ve Beykoz'u kazanmak için adayım. Geçmişten yeterince ders çıkarmış, dünü geride bırakıp yarını kurmaya inanmış tüm örgüt arkadaşlarımı desteğe davet ediyor, birlikte yol yürümek için çağrı yapıyorum. Bu bir tazelenme, yenilenme ve bayrak taşıma mücadelesidir." dedi.

Haber Merkezi

Beykoz 2023 Kelle İbrahim Turnuvası 23 golle başladı
Önceki Beykoz 2023 Kelle İbrahim Turnuvası 23 golle başladı
Beykoz elektrik kesintileri (20-21 Mayıs 2024)
Sonraki Beykoz elektrik kesintileri (20-21 Mayıs 2024)
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz