Beykoz’da muhalefet partileri safları sıklaştırıyor

  • 0
  • 5573
Beykoz’da muhalefet partileri safları sıklaştırıyor
Beykoz’da muhalefet partileri safları sıklaştırıyor
Beykoz’da muhalefet partileri safları sıklaştırıyor
Beykoz’da muhalefet partileri safları sıklaştırıyor

Geçtiğimiz ay CHP meclis üyelerinin ziyaret ettiği Deva Partisi Beykoz İlçe yöneticileri CHP Beykoz İlçe Başkanlığını ziyaret etti.

Kuruluşun ardından düzenlemiş olduğu basın toplantısı sonrası başladığı ziyaret turuna Beykoz Kaymakamlığı, KAS-DER Genel Merkezi, İYİ Parti ve Beykozlu Doğu Karadenizliler Derneği ile devam eden Deva Partisi’nin son durağı Ana Muhalefet Partisi CHP’nin Beykoz İlçe Teşkilatı oldu.

Oldukça kalabalık bir heyetle CHP’nin kapısını çalan Deva Partililerde kalabalık bir heyet tarafından karşılandı. Konferans salonunda gerçekleşen ziyarette, konuklar kendilerini takdim ederken, CHP Beykoz İlçe Başkan Aydın Düzgün ziyaretten memnuniyet duyduğunu kaydetti.

Aydın Düzgün Beykoz’un kendileri için çok önemli olduğunu ve Deva Partisi ile birlikte hareket etmelerinin muhalefete büyük bir avantaj sağlayacağını dile getirdi. Aydın Düzgün, Deva Partisinin Millet İttifakı’na katılmalarını beklediğini ve Deva Partisi ile Beykoz sokaklarında birlikte hareket etmek istediklerini belirtti.

Deva Partisinin CHP’yi ziyaretleri sırasında, Beykoz Çayırı’nın millet bahçesi olması konusu da gündeme geldi. Her iki parti temsilcilerinin de Beykoz Çayırına dokunulmaması gerektiği konusunda hem fikir oldukları kaydedildi.

Deva Partisinin Beykoz’da iyi bir ekip kurduğunu ve ekibi beğendiğini söyleyen CHP Beykoz İlçe Başkanı Aydın Düzgün, Beykoz’un belki de dünyanın en güzel yeri olduğunu fakat geri kalmışlıkta 39. sırada yer aldığını belirtti.

Deva Partisi Beykoz İlçe Başkanı Avukat Hikmet Baki’de açıklamasında, hiç oturmadıklarını kaydederek, sürekli sokaklarda insanlarla konuşmaları gerektiğini dile getirdi.

Muhalefet partilerinin genel başkanlarının kendi şahısları için değil, bencil duygularını bir kenara bırakarak, ülkeyi kurtarmanın hesaplarını yaptıklarını söyleyen Hikmet Baki, CHP’nin büyükşehir belediye başkanlıklarını kazandığı seçim stratejisinin çok önemli olduğunu, aynı stratejinin Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde de gösterilmesi gerektiğini söyledi. Başkan Baki, ülkenin kurtuluşunun yakın olduğunu düşündüğünü kaydetti.

Ziyarette Deva Partisinin bayan yöneticileri, CHP’nin bayan yöneticilerine çiçek vererek, teşekkürlerini iletti.

Haber Merkezi

Beykoz’un mali müşavirleri ekonominin geleceğini konuştu
Önceki Beykoz’un mali müşavirleri ekonominin geleceğini konuştu
Beykoz elektrik kesintileri (11-12-13 Aralık 2023)
Sonraki Beykoz elektrik kesintileri (11-12-13 Aralık 2023)