Beykoz’da minik kramponların heyecanı

  • Güncelleme: 16.07.2019 18:55
  • Okunma: 2685 kez
  • Yorum: 0
Beykoz 1908 A.Ş. Yaz Dönemi Futbol Okulu minik kramponları ile olanca hızı ile devam ediyor…
Beykoz’da minik kramponların heyecanı

7 yaşından itibaren üst yaşlara kadar uzanan yaş kategorilerinde antrenmanlara başlayan sporcuları aileleri biran olsun yalnız bırakmıyor.

Beykoz 1908 Altyapı Takımları ve Futbol Okulunda deneyimlerini paylaşan Ömer Faruk Sökmen Yönetiminde yapılan çalışmalara Yardımcı Antrenör Soner Çetin de katkı sunuyor.

Futbola ait tüm kuralları sıfırdan ezberlemeye başlayan minikler, antrenmanların toplu çalışma anlarında ise çok farklı bir heyecanlar yaşıyor.

Beykoz 1908 A.Ş. Futbol Okulu Teknik Sorumlusu Ömer Faruk Sökmen yaptığı açıklamada ise “bütün çabalarının hem geleceğe sağlıklı birer insan yetiştirmek hem de Sarı-Siyahlı Kulüpte yıllarca forma giyecek yetenekli isimleri ortaya çıkarmak olduğunu ifade ediyor.

Sökmen, “Ben bu güne değin futbolda çeşitli yaş kategorilerinde takımlar çalıştırdım. Her birinde farklı heyecanlar yaşadım, ancak ilk kez futbol ile resmi anlamda tanışan, ilk kez ciddi bir çalışma sürecine dahil olan minik sporcular ile çalışmanın heyecanı ise bambaşka. 2019 Yaz Döneminde de bizleri tercih eden ailelerimize teşekkürlerimi iletmek isterim. Son derece heyecanlı ve istekli sporculardan oluşan bir grup ile çalışıyoruz. İnşallah dönem sonunda bir hayli mesafe kat etmiş olacağız. Minik sporcularımız ile en alt yaş grubu takımlarımız için çalışmalarımız devem edecek” şeklinde konuşuyor.

Futbolcu yetiştirmenin incelik ve sabır gerektiren bir konu olduğunun altını çizen Sökmen, Yaz Futbol Okulunun yanı sıra U10-U11-U12-U13 Yaş Gruplarında da Yaz Dönemini boşa geçirmediklerini ve antrenmanlarının devam ettiği söyledi.

Spor Servisi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz