Son Dakika

Beykoz'da Mikail Akyıldız dönemi resmen başladı

  • 0
  • 3657
Beykoz'da Mikail Akyıldız dönemi resmen başladı
Beykoz'da Mikail Akyıldız dönemi resmen başladı
Beykoz'da Mikail Akyıldız dönemi resmen başladı
Beykoz'da Mikail Akyıldız dönemi resmen başladı

Genel Başkan Dr. Fatih Erbakan'ın tensipleriyle Yeniden Refah Partisi Beykoz İlçe Başkanlığına atanan Mikail Akyıldız görevi devraldı.

Yaklaşık 1.5 aydır süren geniş çaplı görüşmeler sonucu, İstanbul İl Başkanlığının önerileri ve Genel Başkan Dr. Fatih Erbakan'ın tensipleriyle Yeniden Refah Partisi Beykoz İlçe Başkanlığına atanan Dost Beykoz Yazarı ve iş insanı Mikail Akyıldız, düzenlenen törenle görevi devraldı.

Kasım ayının başında Ankara'da Yeniden Refah Partisi'nin Ankara Arena'daki 2. Olağan Kongresine katılan Mikail Akyıldız, daha sonra İstanbul İl Başkanı Mustafa Doğan ile istişarelerini gerçekleştirmiş, 17 Kasım günü de İlçe Başkanı olarak mazbatasını almıştı.

Akyıldız, Yeniden Refah Partisi Beykoz İlçe Başkanlığı'nda düzenlenen törenle Tuncay Karadeniz'den görevi devraldı.

Beykoz'daki Yeniden Refah taraftarlarında heyecanla karşılanan Akyıldız'ın başkanlığı, düzenlenen devir teslim töreniyle fiilen başlamış oldu.

Yeniden Refah Partisi İstanbul İl Teşkilat Başkanı Osman Uçar ve yardımcılarının da katıldığı programla Beykoz İlçe Başkanlığı'nda devir teslim töreni düzenlendi.

İlçe Başkanlığını devreden Karadeniz, Mikail Akyıldız'a başarılar diledi.

Akyıldız, burada yaptığı konuşmada, Yeniden Refah Partisi'ni Beykoz'da en üst sıraya getirmek için durmadan çalışacaklarını ifade ederek, "Bugüne kadar gösterdiği emek ve fedakarlık için Tuncay Karadeniz başkanıma teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.

Yeniden Refah Partisi Beykoz İlçe Başkanı Mikail Akyıldız'ın önümüzdeki günlerde çeşitli ziyaretlerde bulunması bekleniyor.

Haber Merkezi

Beykoz uzatmaları aşamıyor 1-1
Önceki Beykoz uzatmaları aşamıyor 1-1
Beykoz Türk Ocağı kongre yaptı
Sonraki Beykoz Türk Ocağı kongre yaptı
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz