Beykoz'da Mesut Özil Turnuvası başlıyor

  • 13.09.2018 16:51
  • Güncelleme: 13.09.2018 17:17
  • Okunma: 7981 kez
  • Yorum: 0
AK Parti Beykoz İlçe Gençlik Kolları tarafından düzenlenen Mesut Özil Futbol Turnuvası 15 Eylül'de başlıyor.
Beykoz'da Mesut Özil Turnuvası başlıyor

Milli Futbolcuların da yer aldığı dostluk maçıyla başlayacak olan Mesut Özil Futbol Turnuvası'nda, Beykoz'un siyasileri de yer alacak.

Semih Şentürk, Rüştü Rençber, Tümer Metin, Serdar Kulbilge, Ali Güneş, Ogün Temizkanoğlu, Hasan Kabze, Hakan Ünsal, Serkan Balcı ve Faruk Yiğit gibi isimlerin katılacağı turnuvanın açılış maçı için son hazırlıklar tamamlanıyor.

Açılış maçı için İlçe Başkanı Hanefi Dilmaç'ın da katılacağı ana kademe ekibinde de hazırlıklar son hızıyla sürdürülüyor.

İlçede kardeşliğin sporla birlikte perçinlenmesi amacıyla gerçekleştirilecek olan "Mesut Özil Dostluk Turnuvası"na Beykoz'un birçok kesiminden tanınmış isimlerin de katılması bekleniyor.

AK Parti Beykoz İlçe Gençlik Kolları Başkanı Furkan Çeliker, "Uzun süredir ilçedeki birçok insanı bir araya getirmek ve Almanya'da uğradığı saldırı nedeniyle Mesut Özil'e sahip çıkmak adına organize ettiğimiz bir programdı. Cumartesi günü başlama vuruşunu ağabeylerimiz ve milli futbolcularımız ile gerçekleştireceğiz. İlçemizdeki bütün vatandaşlarımızı bekliyoruz" ifadelerini kullandı. 

15 Eylül Cumartesi günü 17.00'de başlayacak olan turnuva Paşabahçe Stadı'nda gerçekleştirilecek.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haber, Mesut Özil, Turnuva, Futbol

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz