Ekonomi

Beykoz'da mehteranlı market açılışı

Beykoz'da mehteranlı market açılışı
2014.09.06 00:00
| | |
5513

Beykoz'daki yeni şubenin açılışına, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek ve çok sayıda vatandaş katıldı.

MEHTERANLI AÇILIŞ

Mehteranla market açan Emin Hipermarketleri sahibi Ali Kartal, “Beykoz'da Hipermarket eksiğinin farkındaydık, Kaliteli ürün çeşitliği ve Sebze meyve reyonumuzdaki kalitemizi Beykozlu müşterilerimizle devam ettirme amacıyla Gümüşsuyu Mahallesinde değerli müşterilimiz ve Sayın Beykoz Belediye Başkanımız Yücel Çelikbilek ile açılışımızı yaptık. Şubemizin açılışında müşterilerimizin yoğun ilgisi doğru yolda, emin adımlarla, ilerlediğimizin bir göstergesidir” dedi.

Market zincirleri hakkında bilgi veren Kartal şöyle devam etti: Bulunduğu sektörde hizmet vermeye başladığı günden itibaren "Kesin Müşteri Memnuniyetini" ilke edinen Emin Hipermarketleri, bu hedef doğrultusunda çalışanlarını eğitmekte ve motive etmektedir. İlişkilerde süreklilik ve verimliliğin bu konudaki başarı ile doğrudan orantılı olduğunu tüm çalışanlar benimsemiştir. Günümüzde gelmiş olduğu nokta, firmamız adına, ilkelerinin doğruluğu ve prensiplerine bağlılığının önemli bir göstergesidir. 

ALKOL VE SİGARA SATMIYORUZ

Diğer marketlere göre bizim farklılığımız “İnsan sağlığına zararlı ürünleri satmamak” diyen Kartal, “13 şubesi ile İstanbul Anadolu Yakası'nda hizmet vermeye devam eden marketimiz, reyonlarında sunduğu alternatifli ürün çeşitlerinin yanı sıra güvenli, ferah ve hesaplı alışveriş imkanıyla, alkol ve sigara gibi insan sağlığına zararlı ürünleri satmayan ender market zincirlerinden biridir” ifadelerini kullandı. 

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Emin Hipermarketleri, Beykoz

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"