Beykoz'da mazbatalar verildi. Aydın işbaşı yaptı

  • Güncelleme: 12.02.2020 12:23
  • Okunma: 11389 kez
  • Yorum: 0
Mart Yerel Seçimleri'nde Beykoz Belediye Başkanı seçilen Murat Aydın ve Meclis üyelerine mazbataları verildi.
Beykoz'da mazbatalar verildi. Aydın işbaşı yaptı

Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, İlçe Seçim Kurulu'nda, İlçe Başkanı M. Hanefi Dilmaç ve Beykoz Belediyesi eski Başkanı Muharrem Ergül ile birlikte geldi.

Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, Barbaros Hayrettinpaşa Denizcilik ve Su Ürünleri Meslek lisesi içinde kurulu bulunan İlçe Seçim Kurulu bahçesinde çok sayıda AK Parti ve yeni seçilen meclis üyeleri tarafından karşılandı.

İlçe Başkanı Hanefi Dilmaç ve diğer partililer ile birlikte Beykoz İlçe Seçim Kurulu'nda giden Murat Aydın, Seçim Kurulu Başkanı Zeki Sağlam'dan mazbatasını aldıktan sonra bir konuşma yaptı.

Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, 31 Mart 2019 Yerel Seçimleri’nin güzel geçmesine katkı veren herkese, İlçe başkanlarına ve meclis üyesi adaylarına teşekkür ederek başladığı konuşmasında, “süreci başından sonuna kadar takip eden ve yöneten İlçe Seçim Kurulu Başkanımıza, müdürümüz ve diğer çalışanlara huzurlarınızda çok çok teşekkür ediyorum. Hayırlı uğurlu olsun… İnşallah Beykoz’a önümüzdeki beş yılda hizmet etmeye çalışacağız” ifadelerini kullandı.

Zaman zaman seçim sonrası İlçe Seçim Kurulu’na gidip geldiklerini ifade eden Murat Aydın, yoğunluğu gördüklerini ve İlçe Seçim Kurulu üyelerinin özverili çalışmalarına tanıklık ettiklerini dile getiren Aydın, “tekrar Sayın İlçe Seçim Kurulu’na ve ekibine teşekkür ediyorum” dedi.

Aydın'ın konuşmasının ardından, İlçe Seçim Kurulu Başkanı Zeki Sağlam'ın önerisi üzerine AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç, Belediye Başkanı Murat Aydın, MHP Beykoz İlçe Başkanı Oğuzhan Karaman ve CHP Beykoz İlçe Başkanı Aydın Düzgün, AK Parti ve CHP'li meclis üyelerine mazbatalarını verdi.

Mazbata teslimi sırasında, samimi sohbetler ve renkli görüntülerin oluştuğu seçim kurulunda, mazbata işlemi yaklaşık bir saat devam etti.

DETAYLAR GELİYOR 

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz