Beykoz'da mafyaya baskın düzenlendi

  • 0
  • 17433

Beykoz'da silahlı eylem hazırlığı yapan biri iş adamı 7 kişi site çıkışı lüks araç konvoyunda cephanelikleriyle yakalandı.

Alınan bilgilere göre Beykoz'da mafya arası hesaplaşma olacaktı. Olayın istihbaratını alanpolis hemen harekete geçerek silahlı eylem yapacak olan aralarında işadamının da bulunduğu 7 kişinin lüks araçlarında suikast silahı ve hayli pahalı silahlar ele geçirildi. Yakalanan 7 kişi susma hakkını kullanarak bilgi vermedi.

Akşam'da yer alan habere göre İstanbul Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü, silahlı bir grubun yeni bir suikast eylemi için hazırlık yaptığı istihbaratını alarak harekete geçti. 
 
Polis, cuma akşamı Beykoz’da baskın düzenledi. Lüks bir villadan çıkarak, siyah renkli Porsche, Range Rover cip, Mercedes Otomobil ve Mercedes Vito marka minibüse binen Ankaralı İnşaat şirketi sahibi C.K., ile C.Ö., M.F.T., G.G., A.T., N.G. ve S.C.'yi gözaltına alındı. 
 

 
Zanlıların üzerlerinde ve operasyon sırasında lüks villanın bahçesine attıkları suikast silahı Glock, Smith Wesson, Zigzauver, Baretta, Brownig ve RS9 marka 6 adet silah ve çok sayıda mermi ele  geçirildi. Ayrıca lüks konvoyda 100 adet tarihi sikke de bulundu 
 
HİÇBİRİ TEK KELİME ETMEDİ
 
İşadamı ve 6 kişi, poliste susma haklarını kullanarak eylemler hakkında bilgi vermedi. 
 
Gözaltına alınan 6 zanlıdan bazılarının tarihi eser kaçakçılığı ve uyuşturucu ticaretinden sabıkalı olduğu öğrenildi. 

Haber Merkezi

Kansere bağlı ağrılar oldukça şiddetlidir
Önceki Kansere bağlı ağrılar oldukça şiddetlidir
Beykoz Belediyesi Hatay’da çorba ikramına başladı
Sonraki Beykoz Belediyesi Hatay’da çorba ikramına başladı
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz