Spor

Beykoz’da liselilerin futbol yarışı

13.06.2015 13:17
| | |
7037

Beykoz'da liseler arasında yapılan futbol turnuvasının şampiyonu Barbaros Hayrettin Paşa Lisesi oldu...

Beykoz İlçesi Liselerarası Futbol Şampiyonasının Final karşılaşmasında Fevzi Çakmak Anadolu Lisesi Takımını normal süresi 1-1 tamamlanan karşılaşmanın ardından penaltı atışları sonunda 5-4 yenme başarısı gösteren Barbaros Hayrettin Paşa Lisesi üst üste üçüncü kez şampiyon oldu.

Şampiyonada üçüncülük kupası ise Şahinkaya Endüstri Meslek Lisesi Takımını normal süresi 4-4 tamamlanan müsabakada geçilen penaltı atışları sonrasında 5-3 yenen Beykoz Boğaziçi Anadolu İmam-Hatip Lisesi Takımının oldu.

Bu seneki müsabakalar geçtiğimiz yıllara göre daha da heyecan ve çekişmeye sahne oldu. Takımlardaki futbolcuların çoğunun amatör lig temsilcilerinde forma giyen isimlerden olmaları maçlardaki kaliteyi arttıran unsur oldu. Nitekim Dönemi Şampiyon Olarak kapatan Barbaros Hayrettin Paşa Lisesi  ( Balıkçılık Okulu ) takımının oyuncuları Şampiyon Paşabahçespor Genç Takım oyuncularından oluşmakta idi.

Takım Antrenörü Mustafa Pekgüler üst üste üçüncü kez aynı başarıyı tekrarlamaktan mutlu olduklarını söylerken futbolcularını da kutladı. Turnuvada penaltı atışları sonrasında ikinci sırayı elde eden Fevzi Çakmak Anadolu Lisesinin çalıştırıcısı Taygun Kuşdemir ise oynadıkları futbol ile gerçekten de çok başarılı bir görüntü çizmelerine karşın penaltı atışları sonunda dönemi ikinci tamamlamalarının burukluğu içerisinde olduklarını belirtti.

Spor  Servisi

 

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Haberleri, Turnuva, Fevzi Çakmak Anadolu Lisesi, Barbaros Hayrettin Paşa Lisesi, Şahinkaya Endüstri Meslek Lisesi

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"