Spor

Beykoz’da lig maçı heyecanında dostluk maçı

Beykoz’da lig maçı heyecanında dostluk maçı
28.10.2017 17:28
| | |
3563

İstanbul SAL Gruplarında hafta sonu maçları olmayan iki Beykoz kkibinin Paşabahçe Stadı’ndaki hazırlık müsabakası lig maçını aratmadı.

Tempo, çekişme ve heyecana sahne olan maçı kazanan taraf 2-0'lık skor ile Paşabahçespor oldu.

Her iki takımın Teknik Ekibi 90 dakikalık mücadelede tüm oyuncularına şans verdiler. Bu karşılaşmada Paşabahçespor'dan Gökhan Çay ve Abdullah ile İstanbul Mesudiyespor'dan Esat kadroda yer almayan isimler oldular.

Maçta oldukça tempolu bir görüntü vardı, her iki takımının da bir birlerine üztünlük kurmak için müthiş bir temposu vardı.

Dk. 23 Sağ taraftan hızla rakip ceza alanına giren Murat Ulu önünde birkaç oyuncu ile kapama görünce topu dışarı çıkardı, en son saç çaprazdan Yalçın Bayraktar'ın füzesinde top ağlarla buluşunca Paşabahçespor 1-0 öne geçti.

Dk. 49 Paşabahçespor ikinci yarının ilk ataklarından birinden genç Görkem ile bir gol daha bulunca 2-0 öne geçti. 

Kalan dakikalardan gol sesi çıkmayınca maç Paşabahçespor'un 2-0 üstünlüğünde tamamlandı. Maçı yaklaşık 50 kişilik bir izleyici grubu takip etti.

STAD: Paşabahçe

HAKEM: Bülent Yıldan

PAŞABAHÇESPOR: Rıdvan (Bahadır) – Doğukan – Zahit – Oğuzhan Civelek - Oğuzhan Aslan -Taha (Dk.46 Utku) - Ali Kemal - Furkan (Dk.46 Enes) - Murat Ulu - Yalçın-Görkem

ANTRENÖR: Aydın Çaylı

İSTANBUL MESUDİYESPOR: Oğuz (Dk.46 Alihan) – Murat - Mahmut (Dk.46 Akın) - Osman Enes (Dk.46 Hakan) - Umut (Dk.46 Abdullah) - Yunus Emre (Dk.46Batuhan) – Muhammed (Dk.46 Ali Enes) - Sercan (Dk.46 Caner) - Ekimcan (Dk.46 Gökhan) - Fırat (Dk.46 Aykut) - Anıl (Dk.46 Umut)

ANTRENÖR: Onur Atila

GOLLER: Dk.23 Yalçın Bayraktar, Dk.49 Görkem

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Haberleri, Paşabahçespor, İstanbul Mesudiyespor

reklam

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"