Beykoz'da kürekten karateye eğitimler başladı

  • 19.09.2020 17:07
  • Güncelleme: 19.09.2020 17:08
  • Okunma: 3219 kez
  • Yorum: 0
Beykoz Belediyesi, ilçe halkının spora teşvik edilmesini sağlamak ve sağlıklı nesillerin yetişmesi için 11 branşta spor eğitimleri başlattı.
Beykoz'da kürekten karateye eğitimler başladı

Beykoz’daki çocuk ve gençlerin spor olanaklarını artırmak,  fiziksel ve ruhsal gelişimlerine katkı sağlamak ve yeteneklerini geliştirmek amacıyla açılan eğitimlere 5-14 yaş arası çocuklar ile yetişkinler ücretsiz olarak katılabiliyor. 

Voleybol, basketbol, okçuluk, hentbol, atletizm, kano-kürek, okçuluk, karate do, taekwondo, tenis, jimnastik olmak üzere 11 farklı branşta başlatılan eğitimler uzman eğitmenler nezaretinde veriliyor.

Gençleri ve çocukları sporla buluşturan eğitimler salgın koşullarına uygun olarak 10 kişilik gruplarla, sosyal mesafe, maske ve hijyen kurallarına uygun olarak yapılıyor.

Beykoz Belediyesi’nin sağlıklı yaşam ve alternatif ulaşımı teşvik için düzenlediği “Ücretsiz Temel Bisiklet Eğitim Programı”ndan çocuk ya da yetişkin tüm yaş grupları yararlanabiliyor.

Beykoz sahilinde verilen kano eğitimlerine çocukların yanı sıra her perşembe ve salı günü yetişkinler de katılabiliyor.  

Eğitimlere katılmak isteyenlerin Beykoz Belediyesi Ana Hizmet Binası ya da Beykoz Belediyesi Çavuşbaşı Ek Hizmet Binasına başvurarak kayıt yaptırması gerekiyor.

Beykoz Belediyesi mevcut branşlara ek olarak talep doğrultusunda izcilik, güreş ve kick boks eğitimleri de vermeyi planlıyor.

Kayıt Evrakları: 

1 Fotoğraf

Kimlik Fotokopisi

Veli Kimlik Bilgileri

Bilgi İçin:

Beykoz Belediyesi Çözüm Merkezi

444 6 661

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haberleri, Eğitim, Kurs

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz