Beykoz'da Külünk ve Dilmaç'a sevgi seli

  • Güncelleme: 16.11.2017 16:12
  • Okunma: 7461 kez
  • Yorum: 0
Gazi Recep Gültekin'in cenazesi nedeniyle Beykoz'a gelen Milletvekili Metin Külünk, vatandaşlardan büyük ilgi gördü.
Beykoz'da Külünk ve Dilmaç'a sevgi seli

AK Parti İstanbul Milletvekili Metin Külünk, cenaze nedeniyle Beykoz'a geldi.

Külünk cenaze namazının ardından vatandaşlarla buluştu, sıkıntılarını dinleyerek tatlı ikram etti. İBB ve Beykoz Belediyesi Meclis Üyesi Hanefi Dilmaç ile birlikte Beykoz Meydanı'nda vatandaşlarla görüşen Külünk, yardım talep eden bütün vatandaşlarla bire bir ilgilenerek anında çözüm üretti.

Kadınlarla da ayak üstü görüşen Dilmaç ve Külünk, kendilerinden talep edilen istekleri imkanlar ölçüsünde çözüme kavuşturdu.

Külünk, cenaze namazı sonrası 15 Temmuz Gazileriyle de bir araya geldi. Her zaman gazilerin yanında olduğunu ve olacağını söyleyerek desteğe devam edeceği yönünde mesajlar veren Külünk, yarım saat içerisinde 30 dolayında vatandaş ile görüşerek sıkıntılara derman olmaya çalıştı.

Ayazma Bölgesindeki sıkıntılarla ilgili gelen vatandaşları da Meclis Üyesi Hanefi Dilmaç ile birlikte bilgilendiren Külünk, sıkıntının ve sıkıntıların farkında olduklarını Beykoz'da çözüm üretemedikleri mahkemelik alanlar dışında bir tek Ayazma Bölgesi'nin kaldığına işaret etti.

Kendisiyle çay içmek isteyen kadınlarla da bir araya gelen Külünk, Ankara'ya gitmek üzere yola çıkacağını bu nedenle selam verdikten sonra gitmek zorunda olduğunu ifade etti.

Meclis Üyesi Dilmaç ile de uzun süre sohbet eden Külünk, Beykoz'da vatandaşların ilgisinden ve umudundan memnun kaldığını söyledi.

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz