Beykoz’da köy okulları spor yapacak

  • 1
  • 6553
Beykoz’da köy okulları spor yapacak
Beykoz’da köy okulları spor yapacak
Beykoz’da köy okulları spor yapacak
Beykoz’da köy okulları spor yapacak
Beykoz’da köy okulları spor yapacak
Beykoz’da köy okulları spor yapacak

Üç kurumun organize ettiği bir etkinlikle, Beykoz’un 27 köy okuluna spor malzemeleri dağıtıldı.

Beykoz Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü ile Türk Kızılayı Beykoz Şubesi’nin ortaklaşa düzenlediği “Köy Okullarımız Spor Yapsın, Her Türlü Bağımlılıktan Uzak Kalsın” projesiyle ilçedeki 27 okula spor malzemesi dağıtıldı. 

Prof. Dr. Necmettin Erbakan Kültür Merkezi’nde gerçekleşen programa Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı, Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Salim Öztürk, Gençlik Hizmetleri ve İlçe Spor Müdürü Bülent Küçük, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Necla Çağlayan, Türk Kızılayı Beykoz Şube Başkanı Çiğdem Özkan, AK Parti Beykoz Kadın Kolları Başkanı Gaye Zayıf, belediye meclis üyeleri, Medipol Üniversitesi Öğretim Görevlisi Doç.Dr. Öznur Küçük,   STK temsilcileri, okul müdürleri, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.

İlçedeki 27 okula spor malzemelerinin teslim edildiği programda sporun gençler ve çocuklar için önemini vurgulayan konuşmalar yapıldı.  

Bağımlılıktan kurtulmanın en önemli yolu  spor

Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı, “Bugün Türkiye’nin en büyük problemi bağımlılık ama uyuşturucu bağımlılığı kadar teknoloji bağımlılığı da çok tehlikeli. Bu bağımlılıklardan kurtulmanın en önemli yolu spor. İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğü’ne, Türk Kızılayı Beykoz Şube Başkanı ve ekibine teşekkür ediyorum” dedi.

Gençlere Spor Alışkanlıkları Kazandırmalıyız

Gençlik Hizmetleri ve İlçe Spor Müdürü Bülent Küçük, “Madde ve teknoloji bağımlılığının yayılmaması için gençlerimize sosyal, kültürel, sportif sorumluluklar vererek olumlu alışkanlıklar kazandırmak gerekiyor. ‘Köy Okullarımız Spor Yapsın, Her Türlü Bağımlılıktan Uzak Kalsın’  projemizle öğrencilerimize spor malzemeleri temin ettik. 2016-2017 Beykoz Atletizm takımı sporcularımızın ayakkabıları Beykoz Kızılay Şubemiz tarafından karşılandı. Bu sporcularımız Türkiye-Avrupa-Dünya ve İstanbul’da dereceler yaparak bizleri onurlandırmıştır. Beykoz Kızılay Şube Başkanı ve yönetim kuruluna teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Program plaket takdimi, spor malzemelerinin teslimi ve hatıra fotoğrafı çekimiyle son buldu.

Spor Servisi

Tatlı (?) yiyelim tatlı konuşalım!
Önceki Tatlı (?) yiyelim tatlı konuşalım!
Beykoz Nöbetçi Eczaneler Haziran 2024
Sonraki Beykoz Nöbetçi Eczaneler Haziran 2024
Yorumlar (1 Yorum)

Ünal yavuz (7 yıl önce)

GÜZEL BEYKOZUMUZDA BUNA BENZER GÜZEL HABERLERIN ÇOGALMASINI DİLİYORUM. ÖRNEĞİN BU KADAR GÜZEL BIR DOĞAYA SAHİP OLAN BEYKOZUMUZDA AKTİF VE STANDATRLARIN ÜZRİNDE BIR İZCİ KAMPI..

Yorum Yaz