Yaşam

Beykoz'da kış kazalarına bir yenisi eklendi

Beykoz'da kış kazalarına bir yenisi eklendi
10.01.2017 17:15
| | |
6537

Yaşanan ağır kış şartları nedeniyle Beykoz genelinde yaşanan kazalara bir yenisi daha eklendi.

İstanbul ve Beykoz genelinde devam eden kar yağışı esnafı da etkiledi. Yaşanan kar yağışları başta ulaşım olmak üzere birçok alanda sıkıntı yaşanmasına neden oldu. Kavacık Dörtyol'da bulunan AKYA Oto Yıkama'nın çatısı kar birikintisi nedeniyle çöktü. Akşam saatlerinde gerçekleşen olayda her hangi bir can kaybı yaşanmaması ise teselli oldu.

Yaşanan olaya müdahale eden ekipler çatının kaldırılması için uzun süre çaba sarf etti. Araçlarında zarar görmediği kazanın ardından vatandaşlarda çalışmalara katılarak ekiplere yardımcı oldu. Çalışmalar nedeniyle Kavacık Dörtyol ve çevresinde trafikte uzun süreli aksamalar meydana geldi.

İstanbul'da kar tatili uzatıldı

Ulaşımda sıkıntı yaşanmaması için okullar yeniden tatil edildi. Pazartesi gününden bu yana eğitim-öğretim ara veren ilk, orta ve lise düzeyindeki okullar İstanbul Valisi Vasip Şahin'in aldığı kararla Çarşamba günü de tatil edildi.

Twitter üzerinden duyurulan haber de Vali Şahin, "İlimizde beklenenin üzerinde kar yağışı sebebiyle ulaşım güvenliği bakımından eğitim-öğretime Çarşamba günü ara verilmiştir." ifadelerini kullandı.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Yerel haber, Kar, Yağış, Kaza, Okul, Tatil, Vali, Vasip Şahin

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"