Beykoz’da kiracısını öldürmüştü o anlar kamerada

  • 06.11.2021 18:00
  • Güncelleme: 06.11.2021 18:03
  • Okunma: 7289 kez
  • Yorum: 1
Beykoz’da kira meselesinden çıkan tartışmada bir kişiyi öldürüp 2 kişiyi yaralayan Salim Emre H., ile annesi ve kız kardeşi de tutuklandı.
Beykoz’da kiracısını öldürmüştü o anlar kamerada

Beykoz Yenimahalle’de 2 Kasım günü kiracısı Mahmut Sami Evci'yi bıçaklayarak öldüren 2 kişiyi de yaralayan şüpheli Salim E.H.(24) ile olay sırasında yanında bulunan annesi Belgin K.(56) ve kız kardeşi Sevim H.(26) tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Mahmut Sami Evci'nin tekstil atölyesine gelen Salim E.H., annesi ve kız kardeşi, maktulle tartışmaya başladı. Ev sahipleri ile kiracı arasında başlayan sözlü tartışma kısa süre içinde kavgaya dönüştü.

Kavga sırasında Salim E.U., annesinin kiracısı Mahmut Sami Evci'yi bıçakladı. Kavga sırasında işyerinde çalışan Halit E.(39) ve Bahran P. de (26) ağır yaralandı.

Şüpheli  Salim E.H. olay yerinden kaçarken ihbar üzerine tekstil dükkanına gelen polis ekipleri Belgin K. ve Sevim H.'yi yakaladı. Otomobiliyle kaçmaya çalışan Salim E.H. polisle girdiği kovalamaca sonucu kısa süre içinde gözaltına alındı. Öte yandan tekstil atölyesinin girişinde başlayan tartışma ise güvenlik kameraları tarafından kaydedildi. 

Salim E.H, annesi Belgin K. ve kız kardeşi Sevim H. tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Haber Merkezi

Yorumlar (1 Yorum)

Osman (7 ay önce)

İlahi adalet ismaiilll

Yorum Yaz