Beykoz’da kır düğünü isterseniz Cess Wedding

  • Güncelleme: 08.08.2018 20:01
  • Okunma: 9295 kez
  • Yorum: 0
Beykoz’un yeni mekânlarından olan Cess Wedding, Beykoz Çavuşbaşı’ndaki tesislerinde muhteşem düğünlere ev sahipliği yapıyor.
Beykoz’da kır düğünü isterseniz Cess Wedding

Cess Wedding, 500 kişilik kapalı ve 1000 kişilik açık alanıyla unutulmaz günlerinizi kusursuz yaşamanıza olanak sağlıyor. Yaz mevsimin başında açılışı yapılan Cess Wedding, Beykoz’da kısa sürede adından söz ettirirken, işletme sahibi Sinan Demirtaş, 2015 yılından beri hizmet sektörünün içerisinde olduğunu belirttiği açıklamasında, bölgede sektörün lideri olmak istediklerini söyledi.

Cess Cafe Restaurant ile gönüllerde yer edinerek, marka bir işletme olmayı amaçladıklarını söyleyen Demirtaş, Çavuşbaşı Çengeldere Mahallesi’nde açtıkları yeni tesislerinde ise aynı anda iki bin kişiye hizmet verebilecek kapasiteleri olduğunu belirtti.

“Unutulmayacak organizasyonlar vaat ediyoruz”

Düğün, şirket yemeği, kına geceleri, after partiler, toplu iftar yemekleri gibi birçok organizasyona ev sahipliği yapabildiklerini kaydeden Sinan Demirtaş, “büyük kahvaltı organizasyonları, toplu barbekü partileri, söz -  nişan davetleri, büyük kokteyller ve özel gecelerde insanlara vazgeçemeyecekleri bir organizasyon vaat ediyoruz” şeklinde konuştu.

Dört yüz araç kapasiteli otoparkı, özel vale hizmeti, anlık hava değişikliklerine karşı tedbirleri, doğanın içinde yer alışı, eşsiz peyzajı, çevreyollarına olan yakın mesafesi ve şehre yakın olmasının cazibesini arttığı Cess Wedding, özellikle anlık hava değişikliklerine karşı yeterli tedbiri barındırması, dizaynı,   geniş menü seçeneği ve istenen konseptteki tasarımlarıyla bir adım daha öne çıkıyor.

CESS WEDDİNG’de…

Her düğün organizasyonu gelini, damadı ve davetlileri ile bambaşka bir maceradır. Mekanın çiçeklerinden seçilen yemeğe kadar her biri ayrı ayrı düzenlenen düğün organizasyonlarımızda sizlere yol arkadaşı olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.

500 kişilik kapalı salon ve 1000 kişilik kır düğün alanı ile misafirlerinize ve size özel eşsiz bir düğün için sizinle birlikte çalışıyor, aynı heyecanı paylaşıyoruz. Her yıl yenilenen konseptimiz ile, masadan süslemelere kadar bütün trendleri takip ediyoruz.

Yemekli olarak düzenlenen düğünlerimizi, bütün yiyecekleri kendi mutfağımızda özenle hazırlıyoruz. Ana yemek, ara sıcak, meyve ve kokteyl adına her bir çeşidi düğün gününüze özel hızlı ve damaklarda iz bırakacak, hatırlanacak bir şekilde hazırlıyor ve sunuyoruz.

Cess ailesi olarak sizlerle özel ve değerli bir yol arkadaşlığı yaptığımız için bir gecede sadece bir düğün organizasyonu yapıyoruz. Günümüzü sadece size ayırıyor, düğün günü sabahından gece bitene kadar yalnızca sizinle ilgileniyoruz.

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu) 100-150 TL

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi) 80-100 TL

Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu) 80-100 TL

Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi) 50-80 TL

Detaylı bilgi için tıklayınız