Beykoz’da Kelle İbrahim heyecanı başladı

  • 0
  • 6911
Beykoz’da Kelle İbrahim heyecanı başladı
Beykoz’da Kelle İbrahim heyecanı başladı
Beykoz’da Kelle İbrahim heyecanı başladı

Beykoz Kelle İbrahim Veteranlar-Masterler Futbol Şampiyonasında ilk hafta maçları başladı.

İki Grupta yapılacak müsabakalar Gümüşsuyuspor Sahasında Futbol Festivali yaşatacak gibi.

Turnuvanın açılış karşılaşması Kemerspor ile El Turco Takımları arasında oynandı. Oldukça çekişmeli geçen maçtan 2-2 beraberlik çıktı.

TMVFL Liginde mücadele eden Boğaziçi Masterler Takımı Sporcularından oluşan El Turco Takımı, 10.Dakikada kazandığı penaltı atışını Hakan Sak ile gole çevirince 1-0 öne geçti.

Müsabaka karşılıklı ataklar ile heyecan altına geçerken Ü3Kemerspor Milli Futbolcusu Sercan Görgülü’nü sol çaprazdan dalıp, uzak köşeden filelerle buluşan vuruşu ile eşitliği yakaladı. İlk yarının son dakikasında El Turco Özcan Özdeniz’in ceza alanı dışından çektiği mükemmel şut ile bir kez daha öne geçti 2-1.

Maçın 37 dakikasında sol kanattan Sercan Görgülü’nün kullandığı serbest atıştan gelen topa ön direk dibinde dokunan Ersin durumu bir kez daha eşitledi. Maçta bu dakikadan sonra gelişen karşılıklı ataklardan bir sonuç çıkmayınca turnuvanın bu ilk maçı 2-2 beraberlikle neticelendi.

Ayyıldız – Yenimahalle: 2 - 2

Kelle İbrahim Veteranlar-Masterler Futbol Turnuvasında günün en heyecanlı maçlarından birisi Şampiyonlukların Takımı Ayyıldızspor ile Yenimahalle Takımları arasında oynandı. Oldukça tecrübeli isimlerden kurulu Kamil Çolak Yönetimindeki Ayyıldızspor maça çok iyi başladı, hatta Barbaros ve Erdem Öz’ün golleri ile de 2-0’lık üstünlük yakaladı.

Bu andan sonra oyundan düşmeye başlayan Ayyıldızspor’a karşı sıklıkla ataklara çıkmaya başlayan Yenimahalle Takımı İbrahim ve Halil ile bulduğu iki gol ile eşitliği yakaladı 2-2. Müsabakada Takımlar şu kadroları ile mücadeleye çıktı.

Korubaşı – Bosphorus: 1 - 1

Beykoz İlçesinin en eski futbol turnuvalarından olan ve bu sene 5.Düzenlenen Kelle İbrahim Veteranlar-Masterler Futbol Turnuvasında ilk günün ikinci maçı Beykoz Temsilcisi Korubaşıspor ile TMVFL Ligi ekiplerinden de olan Bosphorus Takımları arasında oynandı.

Oldukça tempolu geçen bir maç olmasına karşın her iki takım yakaladıkları fırsatları cömertçe harcadı. İkinci yarıda Korubaşıspor adına gelen tek golde Ersin’in, Bosphorus’un golünde ise İsmail’im imzaları vardı.

Korubaşıspor maçta şu kadro ile mücadele etti ; Kalede Mümin-Mücahit-Ersin-Osman-Metin-Ali-Fatih-Menderese ve Birol .Bosphorus ise Kalede Kerim-Sedat-Murat-Mustafa-Uğur-Müjdat-Yavuz-Kazım ve İsmail.

Beykoz Kelle İbrahim Tırnuvası 1. Hafta sonuçları

El Turco - Beykoz Kemerspor : 2-2

Korubaşıspor - Bosphorus : 1-1

Ayyıldızspor - Beykoz Yenimahalle : 2-2

Maltepe Masterler - Paşabahçe : 2-0

Ortaçeşme Masterler - Osmanlı Masterler : 2-4

Dingilspor - Anadoluhisarı : 1-1

Spor Servisi

Beykoz’da Yavuz ailesi bir kez daha sarsıldı
Önceki Beykoz’da Yavuz ailesi bir kez daha sarsıldı
CHP Beykoz 2023 çalışmalarını başlattı
Sonraki CHP Beykoz 2023 çalışmalarını başlattı