Beykoz’da KAS-DER ve Kaşıtoğlu buluşması

  • 7
  • 7311
Beykoz’da KAS-DER ve Kaşıtoğlu buluşması
Beykoz’da KAS-DER ve Kaşıtoğlu buluşması
Beykoz’da KAS-DER ve Kaşıtoğlu buluşması

SP Beykoz Belediye Başkan Adayı Muharrem Kaşıtoğlu, KAS-DER Beykoz Şubesi’nde hemşerileri ile bir araya geldi.

SP Adayı KAS-DER Beykoz Şubesi’nde konuk eden dernek Başkanı Süleyman Çalık, “işte aday… Kastamonulular adımızdaki gibi dayanışmayı en yüksek oranda sağlayıp Muharrem Kaşıtoğlu’na sahip çıkmalılar… Hayırlı, uğurlu olsun.” diye konuştu.

Saadet Partisi Beykoz İlçe Başkanı Şeref Kaçmaz ise programlarına katılımlarından dolayı Kastamonululara teşekkür etti.

KAS-DER Beykoz Şubesi’nde yapılan toplantıda kendisiyle ilgili bilgiler veren Muharrem Kaşıtoğlu, sorulara da yanıt verdi.

“Beykoz’daki yerel iktidara kırmız kart gösterin”

“Beykozlular yıllardır kendilerine Yeşil Kart ile destek çıktıkları, Beykoz’daki yerel iktidara Kırmızı Kartı gösterecek dirayete sahiptir” diye konuşan Kaşıtoğlu, “Beykozlular kendi oylarını çantada keklik olarak görenlere  bu kez çok farklı bir cevap verecektir, bundan kesinlikle şüphem yok…” ifadelerine yer verdi.

Beykoz’da imar mevzusu demoklesin kılıcı

“Bu ilçe halkına demoklesin kılıcı gibi imar mevzularında çözüm üretmeyerek, kendilerine mecbur bırakmak isteyenlere cevabı en iyi şekilde verecektir. Nasıl ki bunu Sarıyerliler vakti zamanında bunun gereğini yapmış iseler, Beykozlularda yapacaktır… Bu aslında AK Parti içinde iyi olacaktır, vatandaşların gönlündeki yerini kaybettiklerini anlayınca çok farklı ve ciddi de çalışacaklardır” ifadelerini kullanan Kaşıtoğlu şöyle devam etti:

“Kötü garsona bahşiş verirseniz?”

“Bakınız çok yerde verdiğim bir örneği burada vermek istiyorum… Ailece bir güzel yemek yeme için bir lokantaya gittiniz… Size servis yapan garson her getirdiği tabağı sert biçimde masaya bırakıp gitmekte… Yemek bitince bu kez hesap yazılı tabak da aynı şekilde bırakılmış iken siz gidip de o tabağa bahşiş bırakıyor iseniz, o zaman kötü hizmeti de ödüllendirmiş olursunuz, her gelişinizde aynı kötü hizmeti almaya devam edersiniz… Ama bu kötü hizmetten ötürü sitemkar olup, bahşiş de bırakmaz iseniz, bir daha ki gelişinizde çok farklı ve güzel bir muameleye muhatap olacaksınızdır. Beykozlular artık bu kötü hizmet nedeni ile 31 Mart Seçimlerinde ‘artık kötü hizmete bahşiş yok’ diyecektir.”

Saadet Partisi Adayı Muharrem Kaşıtoğlu AK Partiden kopuş sürecinin aniden oluşmuş, ya da  bir günde alınan bir karar olmadığına değinerek, Bu uzun süre arkadaşlarımızla konuştuğumuz, meseleleri enine boyuna her açıdan masaya yatırdığım bir süreç neticesinde alınmış bir karar oldu bu. 17 Yıllık biz hizmetin ardından, birlikteliğin ardından ilçe yönetimlerinden, Beykoz ve Büyükşehir Belediye Meclis Üyelikleri, Belediye Başkan Yardımcılığı ile yaşadığımız sürecin ardından bu günlerin olacağını da bilerek, partimizden istifa ettik. Ki zaman bizi haklı çıkardı, Beykozlulara reva görülen seçimi  ( Murat Aydın’ın Adaylığı ) herkes gördü yaşadı.” diye konuştu.

Kaşıtoğlu’ndan Kastamonululara mesaj

Kastamonulular İstanbul’da Sivaslılardan sonra ikinci yüksek nüfusa sahip kitleyi oluşturmakta. Kastamonulular milliyetçidir, muhafazakârdır, vatanseverdir, yeri geldiğinde vatan savunması söz konusu olduğunda en ön saflarda olacağını Çanakkale Savaşı’nda kanıtlamıştır. Bu savaşa 1000 Kilometre öteden gelip, katılıp resmi kayıtlara göre Bursa ve Balıkesir’den sonra en fazla şehit veren kent olmuştur. Gelelim İstanbul’daki duruma, Beykoz’daki duruma.

Kastamonuluların ağzına bir kaşık bal çaldılar

Kastamonuluların ağzına her seçim öncesinde bir kaşık bal çaldılar… Şimdi diyeceğim o ki artık sizlere şirin görünmek için, bu kardeşiniz başka bir partiden aday olduğu için Belediye Meclis üyeliği için 1 ise, 2 ise daha fazla Meclis Üyesi adayını Kastamonulu göstermek isteyebilirler. Bu kez oyuna gelmeyin. Belediye Meclis üyesi olmak hem hiçbir şey değil, hem de çok şey… Beykozlular bir duruş sergilemeli artık, ya ne oluyor sorusunu sormalı, dayatmalara, kandırmalara gelmemeli. Bakın bugün Beykoz’da vizyona giren filmin galasını gördüm, sizler ise şimdi görüyorsunuz bu oynanan filmi.

Kaşıtoğlu’ndan Murat Miniç ve Giresun vurgusu

Beykozlular 2014 seçimlerinde bir süreç yaşadı hatırlarsınız, bugün İYİ Partiden adaylığı olan Bilgehan Murat Miniç kardeşiniz, o seçimlerde Büyük Birlik Partisi’nin adayı olarak yarıştaydı.

Sonrasındaki seçimlerde görüyorsunuz ki mesajı alan İktidar Partisi Giresunlu aday bulup getirdi. Şimdi ben bu seçimde artık Kastamonuluların da gereken dersi vereceğine inanıyorum. Bakınız Giresunlu Murat Miniç’e nasip olmayan Başkanlık bir başka Giresunluya nasip olmuş ise, Kastamonulular olarak bu seçimde mesajımızı verirsek bugün olmasa 2024 seçimlerinde bir Kastamonulu adayı kesin çıkaracaklardır. Kastamonulu bir aday başrol oynayacaktır. Artık kime hangi kardeşimize nasip olursa… Herkes her şeyi görüyor, görmemek için kör olmak lazım…

Haber Merkezi

Murat Aydın’a Beykoz esnafından destek sözü
Önceki Murat Aydın’a Beykoz esnafından destek sözü
Beykoz'da çocuğunu kemerle gezdiren anne gündem oldu
Sonraki Beykoz'da çocuğunu kemerle gezdiren anne gündem oldu
Yorumlar (7 Yorum)

Murat (6 yıl önce)

Trenden inen lerden biri

Demokles (6 yıl önce)

Zaten beykoz sizin efendi.giresunluların kastamonuluların değilmi?diğerleri adam değil.ulan hala ısrarla mikro milliyetçiliğe devam ediyorsunuz utanmadan.bu yönetimin kötülüğü nü 17 sene sonra seçimlere 3 ay kala anladın pardon ekmek kesilince anladın.beykozun bu hale gelmesinde senin hiç payın yoktur eminim

dilek Muratoğlu (6 yıl önce)

Kanka onu bunu bırak da senin sekreterin küçük kız neden işe belediyenin özel araç ve şöforüyle gidip geliyordu? servis klasınımı sarsıyordu? e ama dostbeykoz bakalım bu yorumu yayınlar mı? ah Kader Gür Sinan Kavrak gibi şunun ağzının payını ver de su serp içimize

Bekir Keskin (6 yıl önce)

Sıfatsız Hain sen belediye sayesinde yaptığın kitap fuarlarından cukkaladıklarının hesabını ver önce. noldiiii musluğun kesilme ihtimalimi tutuşturdu seni :) ya da dur gerçi sen yapmışsındır dünyalığını. ulan yıllarca Günah keçisi Mustafa Gürkan oldu ama senden bin gömlek daha delikanlıymış. tercih edilmediğinde ihaneti seçmedi senin gibi

hamine (6 yıl önce)

ya nasıl bir karakter var sende tüm kastamonluları katarak konuşamazsın çünkü senin gibi iki yüzlü insana kastamonlulardan oy çıkmaz yazıklar olsun.

burhanettin Özdemir (6 yıl önce)

Evladım senin yanında Reis 'e hakaret edilirken boynunu büküp oturacak kadar ne ara haysiyetsiz oldun? bugün ağzından salyalar akıtarak saldırdığın kapıda değil miydin düne kadar? yücel abi diy methiyeler düzüyorsun ama 10 yıllık belediye hizmetlerine saymadığın kalmadı. peki efendi , adama sormazlar mı Yücel Seninle ilgili neden hiç olumsuz yorum yapmıyor ? yoksa bütün bu tezgahların arkasındaki destekçin Yücel mi?

emine okutan (6 yıl önce)

YALANCI!!!!! YALANCISIN SEN! SENİN GRAM ALLAH KORKUN YOK! AK PARTİ DEN KOPUŞ SÜRECİ BİR GÜNDE OLMAMIŞ GÜYA! ULAN SENİN ATTIĞIN TWEET SONRASI YÜCEL ABİCİĞİN KENDİNİ PARALADI GÖREVDEN ALINMA DİYE! AMA MELİH GÖKÇEK TEN GÜÇLÜ OLMADIĞINIZ İÇİN HAYALLERİN SUYA DÜŞTÜ. BAYRAM ŞENOCAK İLÇE BAŞKANLIĞINA ZİYARETE GELDİĞİNDE "PARTİ ADAYLIK SÜRECİ BAŞLAMADAN KENDİNİ ORTAYA ATANLAR KAYBEDECEK" DEDİĞİNDE SEN O GÜN KORİDORDA "BİZİM ÜZERİMİZİ ÇİZDİLER" DEDİN Mİ DEMEDİN Mİ???? SENİN HALA UMUDUN OLMASA NE İŞİN VARDI ORADA??? REZİL ETTİN KASTAMONULULARI DÜŞ ARTIK YAKASINDAN BU MİLLETİN! SANA İNANAN SENİN PEŞİNDEN GELENLERE YAZIKLAR OLSUN!!!!

Yorum Yaz