Beykoz’da kamu kurumları Milli Birlik nöbetinde

  • Güncelleme: 15.07.2017 19:46
  • Okunma: 6735 kez
  • Yorum: 0
Darbe girişiminin birinci yıldönümünde Beykoz'da hizmetlerine devam eden kamu kurumları da demokrasi nöbetlerine katıldı.
Beykoz’da kamu kurumları Milli Birlik nöbetinde

Fetullahçı Terör Örgütü’nün (FETÖ) darbe girişiminin ardından geçen bir yıl sonra yeniden başlayan demokrasi nöbetleri Türkiye'nin dört bir yanında olduğu gibi Beykoz'da da devam ediyor. 

Beykoz İlçe Sağlık Müdürlüğü, Beykoz Devlet Hastanesi ve Türk Kızılayı Beykoz Şubesi, Beykoz Ağız ve Dış Sağlığı Merkezi 15 Temmuz Şehitler Meydanı’nda Milli Birlik ve Demokrasi Günü nedeniyle Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından başlatılan nöbetler için yerini aldı. 

Türk Kızılayı kan bağışlarını kabul ediyor

Türk Kızılayı Beykoz Şubesi, 15 Temmuz Şehitler Meydanında kurdukları kan bağışı çadırında sabaha kadar vatandaşlardan gelecek kan bağışlarını kabul ediyor. Şube Müdürü Çiğdem Özkan ve Yönetim Kurulu Üyesi İdris Kurt'ta kan bağışı çadırının kurulduğu alanda bekleyerek vatandaşlara yardımcı oluyor. Kan bağışlayan vatandaşlara ise termos hediye ediliyor. 

İlçe Sağlık Müdürlüğü, organ bağışı için çalışıyor

Beykoz tüm kadrolarıyla Milli Birlik ve Demokrasi Gününde çalışmalarına devam ediyor. 15 Temmuz Şehitler Meydanında nöbetine devam eden bir diğer kamu kurumu ise İlçe Sağlık Müdürlüğü oldu. Müdürlük çalışanları kurdukları çadırla vatandaşlardan organ bağışı hakkında bilgi verip, bağış talep ederken akılcı ilaç kullanımı ile ilgili de yetkililer vatandaşlara bilgi aktarmaya devam ediyor.

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz