Son Dakika

Beykoz’da kaldırım yenilemesi çileye döndü

  • 6
  • 9497
Beykoz’da kaldırım yenilemesi çileye döndü
Beykoz’da kaldırım yenilemesi çileye döndü
Beykoz’da kaldırım yenilemesi çileye döndü
Beykoz’da kaldırım yenilemesi çileye döndü
Beykoz’da kaldırım yenilemesi çileye döndü

Beykoz Belediyesi’nin Kaldırım yenileme çalışmaları Kavacık ’ta trafiği olumsuz etkiliyor.

Beykoz Belediyesi’nin bir süre önce başlattığı kaldırım yenileme çalışmaları gündüz saatlerinde vatandaşların uzun süre trafikte beklemesine neden oluyor. Özellikle iş çıkış saatlerinde araç kuyrukları Dedeoğlu’na ve Anadoluhisarı’na kadar uzanıyor.

Dost Beykoz, geçtiğimiz günlerde kaldırım çalışmalarını “Beykoz’da kaldırımlardan esnaf da dertli vatandaş da” başlığıyla gündeme taşıyarak vatandaşların şikayetlerini dile getirmişti.

Mesai saatinin ardından devam eden kaldırım çalışmaları nedeniyle bölgede trafik durma noktasına geliyor. İş makinelerinin çalışmalarını sürdürdüğü saatlerinde araç sürücüleri ise isyan etme noktasına geliyor.

Beykoz’un İstanbul ile ulaşımı noktasında kritik bir nokta olarak görülen Kavacık’taki kaldırım çalışmaları öğrencisinden iş insanına kadar birçok insanın zaman kaybetmesine neden oluyor.

Vatandaşlar, herhangi bir acil durumda ambulans ya da itfaiye aracının geçiş yapmasının da çok mümkün olmadığını ve bunun ağır faturalarının olabileceğine de işaret ediyor.

Yaşanan trafik yoğunluğu ise Dost Beykoz’un objektiflerine yansıdı.

İLGİLİ HABERİ OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Haber Merkezi

Saadet Partililer Beykoz'da aşure dağıttı
Önceki Saadet Partililer Beykoz'da aşure dağıttı
Beykoz'daki yangında giyim mağazası küle döndü
Sonraki Beykoz'daki yangında giyim mağazası küle döndü
Yorumlar (6 Yorum)

Emre (2 yıl önce)

İbb taşımıyor istanbulu diyen cahil arkadaş uğur bu hizmeti beykoz belediyesi yapıyor.

Uğur (2 yıl önce)

İBB taşımıyor İstanbul lü İBB yi taşınıyor

Ebru (2 yıl önce)

Kaldırımların bu kadar geniş yapılması hangi hizmetle açıklanıyor acaba. Çekilen çilenin yanında sonrasında da trafik çilesi olacak çünkü kaldırımlar bu kadar genislerken yollar daraltılmış oldu.

Gülistan Öztürk (2 yıl önce)

Benim bildiğim kaldırımlar insanların yürümesi için yapılır. Yeni yapılan kaldırımlar , yollardan daha geniş, masa sandalye at cafe işlet mübarek... Tek yön sokak girişlerindeki sivri çıkıntılara okullar açıldıktan sonraki sabah trafiğinde kaç araç çarpacak .... O projeyi çizen ve onaylayan zihniyet kafasının içinde beyin yerine ne taşıyo çok merak ediyorum....

Ufuk ergin (2 yıl önce)

Amacı otopark işletmek olduğu gün gibi aşikar olan bu çalışma kavacıka huzur getirmeyecek Eve gidişlerde kavacık geçmek yarım saat

Mustafa (2 yıl önce)

Her köşe başı sanki kent meydanı olacakmış gibi bir çalışma var. Trafiği rahatlatmak,ulaşımı kolaylaştırmak adına yapılmış bir iş olmadığımı bütün mahalle sakinleri biliyor. Bu devirde buladar saçmalık beni ve çevremde konuştuğum herkesi çok üzüyor. Yazık burada yaşayan insabların çektiği çileye.

Yorum Yaz