Beykoz’da kaçak inşaatlar sinirleri geriyor

  • 3
  • 20727
Beykoz’da kaçak inşaatlar sinirleri geriyor
Beykoz’da kaçak inşaatlar sinirleri geriyor

Beykoz’da kaçak olduğu gerekçesiyle her gün farklı bir yıkım yapılırken bazı bölgelerde yapıldığı görülen inşaatlar ise sinirleri geriyor.

Beykoz Belediyesi İmar Barışı’na aykırı şekilde kanun sonrası yapılan inşaatları tüm feryatlara rağmen yerle bir ederken, Beykoz’un en gözde bölgelerinde beton mikserlerinin dur durak bilmemesi soru işaretlerine neden oluyor.

Beykoz Görele Mahallesi’nde insanların gözüne soka soka büyüyen inşaat dikkatleri çekerken, Beykoz Belediyesi evlere tadilat bile yaptırmadığı ve her gün farklı bir bölgede yıkım yaptığı dilden dile dolaşıyor. Görele mahallesinde kaçak olduğu tespit edilen inşaatın hangi yasaya tabi olarak yapıldığını Beykoz halkı merak ediyor.

Dost Beykoz İstihbarat Servisince kaçak olduğu tespit edilen inşaata bir ara İBB’nin tabelalarının konulduğu ve kamu inşaatı süsü verildiği iddia edildi.

Bölgede imar planlarının henüz onaylanmamasına rağmen inşaatın kaçak olarak sürdürüldüğü bilgisi verilirken, Beykoz Belediyesi’nin bu inşaata nasıl bir yasal işlem yapacağı sorgulanıyor.

Beykoz Görele Mahallesi Şehit Servet Sokakta her geçen gün büyüyen inşaat da an itibariyle aktif çalışma devam ediyor.

Beykoz Belediyesi'nin konuyla ilgili açıklama yapması bekleniyor.

Haber Merkezi

Beykoz’un bordo beyazlıları Tuzla’dan sevinçli döndü
Önceki Beykoz’un bordo beyazlıları Tuzla’dan sevinçli döndü
Kavacık Yaşam Merkezi’nde iftar sonrası yaşam
Sonraki Kavacık Yaşam Merkezi’nde iftar sonrası yaşam
Yorumlar (3 Yorum)

Beykozlu (2 yıl önce)

Niye akp camlibahcede cati kata izin verdi kac kez sikayet ettim yapilmis birkere dedi yapi kontrol muduru

Nimet ceken (2 yıl önce)

Anadoly hisarı quadraj restoranda 1 yıl önce jaçak inşa edildi. Anadoluhisarında yıkım kararı olnayan 60 yıllık mandra kayıtlu evlerimiz içindeki eşyalarla yıkıkdi. Altınlarımîz yağnakandı. Tüm kombi klima yatak odası dokapkar libç edildi. Cemaat vakfıba peşkeş çekmek için 80 yaßında anamız sojakta yatmaya nahķüm edildi.bunkarın müslümanlığı sahte.

Osmzn (2 yıl önce)

Hele şükür Beykozdaki sıkıntıyı anlatan kayda değer güzel bir haber. Evet ben evinin Balkonunu bile kapatamaz ken Görele Mahallesi'nde 30 katlı bina yapabiliyor Birileri...

Yorum Yaz