Beykoz'da ittifakın tarafları bir araya geldi

  • 0
  • 7569
Beykoz'da ittifakın tarafları bir araya geldi
Beykoz'da ittifakın tarafları bir araya geldi

Mayıs ayında gerçekleştirilecek seçimlerden önce Cumhur İttifakı'nın tarafları Beykoz'da bir araya geldi.

FETÖ'nün darbe girişiminin ardından kurulan Cumhur İttifakı'nın tarafları AK Parti ve MHP'nin Beykoz temsilcileri seçime 60 gün kala iktidarın ev sahipliğinde buluştu.

Beykoz’da da Cumhur İttifakı ortaklarından MHP İlçe Başkanı Emre Çömlekçi ve Yönetim Kurulu üyeleri AK Parti İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç ve Yönetim Kurulu üyelerine nezaket ziyaretinde bulundu.

Sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette, seçim sürecinde yapılacak olan çalışmalar dair istişarelerde bulunuldu.

AK Parti İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç, "MHP Beykoz İlçe Başkanı Emre Çömlekçi ve yönetimine ilçe başkanlığımıza yapmış oldukları nazik ziyaretten ötürü çok teşekkür ediyorum. Cumhur ittifakı olarak Beykoz’da birlik, beraberlik ve kardeşlik içerisinde çalışmalarımıza devam edeceğiz inşallah." dedi.

MHP İlçe Başkanı Emre Çömlekçi de "MHP Beykoz İlçe Başkanlığı olarak AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığını ziyaret ettik. AK Parti İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç ve yönetimine misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.

Haber Merkezi

İYİ Partili Erdal Demir Ankara işinde kararlı
Önceki İYİ Partili Erdal Demir Ankara işinde kararlı
İstanbul'da kiranın en yüksek olduğu 5. ilçe Beykoz
Sonraki İstanbul'da kiranın en yüksek olduğu 5. ilçe Beykoz
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz