Yaşam

Beykoz'da itfaiye araçları da çaresiz kaldı

Beykoz'da itfaiye araçları da çaresiz kaldı
10.01.2017 19:11
| | |
5447

Beykoz'da kar çilesi devam ediyor. Vatandaşlardan yaşanan olumsuzlulara ilişkin ihbar yağıyor.

İstanbul'da kar çilesi devam ediyor. Yolda kalan araçlar belediyeden yardım beklerken kar ve buzlanma etkisiyle kurtarma araçlarıda yetersiz kalıyor. Akşam saatlerinde yaşanan olay kurtarmaya gelen aracı kurtarmaya uğraşan itfaiye aracı zorlu kış şartlarını gösterdi.

İstanbul'da kar yağışı tüm kenti etkiledi. kar yağışı nedeniyle bugün ve yarın kar tatili ilan edildi. kar kalınlığı bugün110 cm'e kadar çıktı. Ana halterlerin açıldığı ara caddelerde ki yol açım çalışmaları da devam ediyor. Diğer yandan da Büyüşehir'de kaza oranınıda arttırdı. 

İtfaiye aracı yardım bekledi

Akşam 22:00 sularında İstanbul'da bir cadde üzerinde araç buzlanma etkisyle kayarak yolda kaldı. belediye ekiplerine haber veren araç sahibi bir İtfaiye aracının gelmesiyle derin nefes aldı. Diğer yandan yolun buzlanma ve kar etkisiyle itfaiye aracıda yoldan çıkamayınca bu kez çare bir başka kurtarıcı çağırmak oldu.

Diğer İtfaiye aracı ise yoldan çıkamayan itfaiye aracını da kurtardı. Olay Kavacık Perçemli Kız SokaK'ta meydana gelirken İstanbul'un diğer caddelerinde ki durumu özetler nitelikte.

Beykoz Belediyesi ise tüm çabasını kar ile mücadeleye ayırdı.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haber, İtfaiye, Kar, Kış, Tatil, Kavacık, Perçemli Kız Sokak

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"