Beykoz’da iş musluk çalmaya kadar gitti

  • Güncelleme: 04.06.2020 12:41
  • Okunma: 3825 kez
  • Yorum: 0
Beykoz Yenimahalle Sondurak Camisinin muslukları kimliği belirlenemeyen bir kişi tarafından çalınırken güvenlik kamerasına yakalandı.
Beykoz’da iş musluk çalmaya kadar gitti

Alınan bilgiye göre, 1 Haziran günü Beykoz Yenimahalle Son Durak Camisine gelen kimliği belirlenemeyen bir kişi, abdest alma bölümüne giderek ayağıyla kırdığı muslukları çaldı. 

Saat 14.45'te ayağıyla kırdığı muslukları yanında getirdiği poşete koyan kimliği belirlenemeyen şahıs, daha sonra camiden uzaklaştı.

Güvenlik kamerası görüntülerinde ise şahsın içerisinde ekmek bulunan poşeti abdesthanedeki banka koyduğu, ekmeği çıkararak kırdığı muslukları poşete doldurduğu görülüyor. 

Yenimahalle Son Durak Camisi Dernek Başkanı İsmet Taksim, konuyla ilgili emniyet güçlerine şikayette bulunacaklarını, 6 ay önce de tuvaletlerin musluklarının aynı şekilde çalındığını söyledi. 

Taksim, "Hırsız önce suyu kesmiş sonra da ayağıyla muslukları kırmış. İçerisinde ekmek olan poşete doldurarak almış gitmiş. Bu olaydan 6 ay önce de tuvaletlerin muslukları benzer şekilde çalınmıştı. Bence yabancı falan değil, gayet profesyonel bir şekilde hırsızlığını yapmış." diye konuştu. 

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz