Beykoz'da insana dokunmaya devam edeceğiz

  • Güncelleme: 25.05.2020 20:08
  • Okunma: 6393 kez
  • Yorum: 0
Metin Külünk Dostluk Grubu, birçok noktada olduğu gibi Beykoz'da da yardım faaliyetlerini sürdürmeye devam ediyor.
Beykoz'da insana dokunmaya devam edeceğiz

Metin Külünk Dostluk Grubu adına Nihal Zorlu Sakallı'nın yaptığı açıklamada Ramazan döneminde İstanbul Anadolu Yakasında 500 haneye ulaşmayı hedeflediklerini fakat bu hedefi aştıklarını söyledi.

Sakallı, "Hamdolsun, bir aylık tabloya baktığımızda bin 500 haneye ulaşmışız. Pandemi dönemi başlangıcını da eklersek bu rakam 2 bin 700 civarını buluyor." dedi.

Almanya UID'den destek geldi

Ramazan bayramı için yürütülecek yardım kampanyasına Almanya Uluslararası Demokratlar Birliğinin de destek verdiğini ifade eden Sakallı, "Bayram kampanyamıza Almanya UID ekibinden de destek geldi. Sevgi evlerimizde yaşayan 200 çocuğumuza 200 TL'lik bayram için çek hediye ettik." diye konuştu.

Bayram boyunca erzak, fitre, maske, bayramlık ve yaşlılar için bayram çikolatası dağıtımlarına devam edeceklerini kaydeden Nihal Zorlu Sakallı, "Bu süreçte bizden desteklerini esirgemeyen güzel yürekli dostlarımıza, eli öpülesi büyüklerimize sonsuz şükranlarımızı sunuyorum. Ülkemiz tüm dünyada olduğu gibi zor bir süreçten geçiyor ve Cumhurbaşkanımızın başlatmış olduğu kampanyaya bizlerde yaptığımız çalışmalarla destek vermeye çalışıyoruz." ifadelerini kullandı.

Yapılan açıklamada, Metin Külünk Dostluk Grubunun "İyilik engel tanımaz, biz bize yeteriz Türkiyem" felsefesiyle faaliyetlerine devam edeceği bildirildi.

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz