Beykoz’da imar sorunu er ya da geç çözülecek​

  • 2
  • 10917
Beykoz’da imar sorunu er ya da geç çözülecek​
Beykoz’da imar sorunu er ya da geç çözülecek​
Beykoz’da imar sorunu er ya da geç çözülecek​
Beykoz’da imar sorunu er ya da geç çözülecek​

Gümüşsuyu’nda Gümüşhaneliler’in programına katılan AK Parti Beykoz Belediye Başkan Adayı Murat Aydın, “İmar sorunu er ya da geç çözülecek” dedi.

31 Mart Yerel Seçimleri’ne birkaç gün kala buluşmalara devam eden AK Parti Beykoz Belediye Başkan Adayı Murat Aydın, Gümüşsuyu’nda Gümüşhaneliler Federasyonu tarafından düzenlenen programa katıldı. Salona girişte sıcak bir şekilde karşılanan Başkan adayı Aydın’ın samimi tavırları vatandaşların gönlünü kazandı. İstiklal Marşı’nın okunması ve saygı duruşunun ardından Aydın, burada vatandaşların sorunlarını dinleyerek not ettikten sonra imar ve mülkiyet sorununa ilişkin açıklamalarda bulundu. 


“Beykoz değerlenecek” 


Aydın, “Bir tarafa not edin. Biz hizmet olarak düşündüklerimizi başlatırsak, Beykoz aklın alamadığı kadar değerli hale gelecek. 3-5-10-15 yıl süresini bilemem, olur mu? Zeytinburnu’nda oldu. Bu ilçe çevresinin en ucuzuydu, 20 yıl önce ben dedim ki; ‘Satan kaybeder.’ Bugün Zeytinburnu’nun geliri Beykoz’un 4 buçuk katıdır. Beykoz’da da aynısı olacak. Neticede mülkiyet melesi, yüzde 90 çözülecek. İmar sorunu er ya da geç çözülecek. Biz kendi dönemimiz içerisinde Cumhurbaşkanımızın desteğiyle çözmeyi hedefliyoruz. Yapılan planlar mevcut haliyle devam edecek. Ufak tefek revizyonlar olabilir. Neticede devam eden bir süreç var. 1 Nisan’dan sonra biz 0’dan almayacağız, devam edeni devam ettireceğiz. Kısa bir sürede bitirmeyi planlıyoruz.” diye konuştu. 

Haber Merkezi

Beykoz Trabzonlulardan Aydın’a coşkulu karşılama
Önceki Beykoz Trabzonlulardan Aydın’a coşkulu karşılama
Kırmızı Beykoz
Sonraki Kırmızı Beykoz
Yorumlar (2 Yorum)

Azra (5 yıl önce)

1/5000 olan imar planına göre 300 m olan arsamın verdikleri taban ölçüsüne göre kullanma hakkı 45 m oluyor .Birde alay eder gibi 3 katlı ev yaparsın diyen büyük şehir belediyesi var .Şu bir gerçek ki adamı olan parası olan her türlü yolunu buluyor.Çubuklu sırtlarında ki villalar konaklar nasıl inşa edildi o da ayrı bir merak konusu oldu

Akif (5 yıl önce)

İmarı biz çözeriz derken. Ne demek istiyorsunuz. Milletin aklıyla alay mı ediyorsunız. 15 yıldır mühür sizdeydi. Süleyman sizdiniz. Niye çözmediniz.... Ben oy vermem, siz gidin verin.

Yorum Yaz