Beykoz'da iktidarın ordusu aynı sofraya oturdu

  • 0
  • 5853
Beykoz'da iktidarın ordusu aynı sofraya oturdu
Beykoz'da iktidarın ordusu aynı sofraya oturdu
Beykoz'da iktidarın ordusu aynı sofraya oturdu
Beykoz'da iktidarın ordusu aynı sofraya oturdu
Beykoz'da iktidarın ordusu aynı sofraya oturdu
Beykoz'da iktidarın ordusu aynı sofraya oturdu
Beykoz'da iktidarın ordusu aynı sofraya oturdu

AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığınca organize edilen iftar programında binlerce parti mensubu aynı sofra etrafında oruçlarını açtı.

AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı, Ramazan ayının 14. iftarında teşkilatta mahalle başkanından Yönetim Kurulu üyesine, her kesimden insanı aynı sofrada buluşturdu.

Çavuşbaşı Kasrı'nda AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç'ın ev sahipliğinde düzenlenen iftar programında 2 binden fazla parti mensubu katıldı. Program şölen havasına dönüştü.

Sandık kurulu üyelerinin de yer aldığı iftar programında özellikle birlik, beraberlik ve kardeşlik mesajları verildi.

İftar programında AK Parti İstanbul İl Yönetim Kurulu Üyesi Gülcan Keskin, AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç, Belediye Başkanı Murat Aydın ve Yardımcısı Fatih Sağlam, Beykoz Belediyesi Meclis 1. Başkanvekili ve AK Parti Kadın Kolları Başkanı Gaye Zayıf ile Gençlik Kolları Başkanı Burak Karaçam'ın yanı sıra sandık kurulu üyeleri ile çok sayıda partili katıldı.

İftar programı akşam ezanından önce okunan Kur'an-ı Kerim ile başladı. Tilavetin ardından binlerce kişi ellerini semaya kaldırarak dualar etti.

Oruçların açılmasının ardından açılış konuşmasını ev sahibi olarak AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç gerçekleştirdi.

Ramazan-ı Şerif ayının bereketli bir ay olduğunu, birlik, beraberlik ve paylaşma ortamının bu ayda daha da kuvvetlendiği sözleriyle başlayan AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç, iftar programına katılan binlerce üyesine teşekkür etti.

AK Parti'nin kuruluşundan bugüne kadar tek sermayesinin halkla iç içe olması olduğunu ve bir gönül hareketi olarak Türk siyaset tarihine başladığı düşüncesini katılımcılarla paylaşan İlçe Başkanı M. Hanefi Dilmaç, 14. iftarda milletin emeklerine sahip çıkan sandık kurulu üyeleriyle bir araya geldiklerini söyledi.

Dilmaç, "Yere sağlam basarak, adımlarımızı dikkatli atarak 2023 yılında Beykoz'da rahatlıkla "Sandık tamam, seçim tamam" diyebilmek için gece gündüz çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İlçe Başkanı olarak şuan burada adeta bir gönüller ordusu görüyorum." dedi.

Söz konusu gönüller ordusuyla vatandaşların yüreklerine dokunarak, gönülden gönle köprü kurmaya devam ettiklerini de sözlerine ekleyen İlçe Başkanı M. Hanefi Dilmaç, "AK Parti teşkilatı olarak tüm kademelerimizle birlikte hizmet etmeye, inşa etmeye ve üretmeye devam edeceğiz. Ramazan’ın güzelliğini bizimle paylaşan teşkilatımıza teşekkür ediyorum. Allah, tuttuğumuz oruçları kabul ve makbul eylesin." diye konuştu.

AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç sözlerinin sonunda sağlık, sıhhat içinde Ramazan ayına ulaşmayı temenni ettiğini kaydetti.

Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, parti mensuplarının Ramazan-ı Şerif ayını tebrik ettikten sonra Allah'a tutulan oruçların, yapılan ibadet ve hayırların kabul etmesi için dua ettiğini söyledi.

Aydın, şunları kaydetti:

"Seçim dönemlerinde davamız için önemli bir görev üstlenen sandık kurullarımız, teşkilat mensuplarımızla gönül gönüle bir akşam geçirdik. Birliğimiz daim olsun. Bu birlik ve beraberlik süreklilik gösterdiği sürece bu gönül hareketi Türkiye'ye ve mazlum coğrafyaya, muhtaca yardım etme gayretini sürdürecektir”

Konuşmaların ardından, İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç ve Belediye Başkanı Murat Aydın masaları dolduran üyelerin yanlarına giderek hal hatırlarını sordu ve fotoğraf çektirmek isteyen partilileri de geri çevirmedi. 

Haber Merkezi

Kılıçdaroğlu ve İmamoğlu'nun Beykoz gezisi
Önceki Kılıçdaroğlu ve İmamoğlu'nun Beykoz gezisi
Kavacık Yaşam Merkezi’nde iftar sonrası yaşam
Sonraki Kavacık Yaşam Merkezi’nde iftar sonrası yaşam
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz