Yaşam

Beykoz'da ikinci çöp kamyonu vahşeti

Beykoz'da ikinci çöp kamyonu vahşeti
2014.08.14 00:00
| | |
16650

Video galeri

Daha önce Akbaba Köyü'nde bir kadının çöp kamyonunun altında kalarak can verdiği Beykoz'da ikinci bir çöp kamyonu trajedisi yaşandı.

Beykoz Merkez Mahallesi Ahmet Yatman Sokak'da sabah 08.00 sıralarında meydana gelen kaza iddialara göre şöyle gerçekleşti: Anne Nurgül Demir 1.5 yaşındaki oğlu Rüzgar Demir ile birlikte çöp dökmek için evden çıktı. Anne çöpleri döktüğü sırada minik Rüzgar manevra yapan belediyeye ait çöp kamyonunun altında kaldı. 1.5 yaşındaki Rüzgar Demir olay yerinde hayatını kaybederken, olay yerine polis ekipleri geldi. Çöp kamyonun şoförünün gözaltına alındığı öğrenilirken, Demir ailesinin evinde ise yas hakimdi. Sinir krizi geçiren anne hastaneye kaldırılırken baba Veysel Demir'in işte olduğu ifade edildi.

Ailesinin feryadı yürekleri dağladı

Rüzgar Demir'in halası ise, feryat ederek, "Daha yeni yeni konuşmaya başlamıştı" diye gözyaşı döktü.Komşularsa sokakların dar olmasından şikayet edip, bu dar sokaklara büyük çöp kamyonlarının gönderilmesinin yanlış olduğunu söylediler. Demir ailesinin bir komşusu kazayla ilgili olarak, " Annesi çöp dökerken yanındaki çocuğu birden kamyonun altında kalmış. Biz defalarca söyledik büyük araçların bu sokaklara girmesi doğru değil" dedi.

Minik Rüzgar'ın cesedi savcının incelemesinin ardından Beykoz Devlet Hastanesi morguna kaldırılırken, polis olayla ilgili soruşturma başlattı.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Devlet Hastanesi, Çöp Kamyonu, Morg, Nurgül Demir, Polis, Rüzgar Demir, Veysel Demir

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"